Finały wojewódzkie Pucharu Polski

29.09.2019, Finał Świętokrzyski ZPN
Victoria Pińczów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:8 (0:2)
bramki: bramka samobójcza 3’, Jagoda Borek 30’, Weronika Walęciak 55’, Wiktoria Latała 58’, 63’ , Kinga Bajak 70’, 85’, 90’

Skład KSZO: Naglarska – Gałek, Duda, Zięba ( Żelazowska) – Borek (Olszewska), Zakrzewska, Wiśnios, Walęciak (Rutkowska), Jurecka – Bajak, Latała (Jędrzejewska)

Finały rozegrane:

  • Podkarpacki ZPN: GKS Majdan Sieniawski – Resovia II Rzeszów 0:3
  • Wielkopolski ZPN: Grom Wolsztyn – KA 4resPect Krobia 2:5
  • Lubelski ZPN: Górnik II Łęczna – Unia II Lublin 2:0
  • Małopolski ZPN: Podgórze Kraków – Puszcza Niepołomice 2:2, karne 5-4
  • Dolnośląski ZPN: Zagłębie Wałbrzych – Ślęza Wrocław 1:10
  • Mazowiecki ZPN: Warszawska Akademia Piłkarska – MUKS Praga Warszawa (juniorki) 1:6
  • Zachodniopomorski ZPN: Sparta Gryfice – Olimpia II Szczecin 1:7
  • Pomorski ZPN: GKS Żukowo – BPAP Marcus Gdynia 0:4
  • Śląski ZPN: Rozbark Bytom – TS ROW II Rybnik 1:2
  • Łódzki ZPN: PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:0
  • Lubuski ZPN: MUKS PS Kostrzyn – KKP Warta Gorzów Wielkopolski 0:2
  • Kujawsko-Pomorski ZPN: Mustang Wielgie – Strażak Przechowo 5:3
  • Opolski ZPN: Plon II Błotnica Strzelecka – ULKS Bogdańczowice 4:1
  • Podlaski ZPN: GKS FORTY Piątnica – Liceum Sportowe w Łomży 8:0
  • Warmińsko-Mazurski ZPN: Stomilanki II Olsztyn – awans bez gry

Etapy rozgrywek Pucharu Polski:

  • I etap – na szczeblu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, w którym uczestniczą drużyny III ligi i niższych klas rozgrywkowych.
  • II etap – uczestniczy w nich 16 drużyn –zdobywców Pucharu Polski na szczeblu związków piłki nożnej w sezonie 2019/2020 oraz 48 drużyn II ligi.
  • III etap – 32 drużyny wyłonione w etapie II.
  • IV etap – uczestniczy w nim 16 drużyn wyłonionych w III etapie i 24 drużyny I ligi.
  • V etap – uczestniczy w nim 20 drużyn wyłonionych w IV etapie i 12 zespołów Ekstraligi.
  • VI etap (centralny) – zwycięzcy V etapu (1/8, 1/4, 1/2 i finał).