Puchar Polski

Za nami 1/16 finałów Pucharu Polski. Do najlepszej szesnastki awansowało 9 zespołów z ekstraligi, po 3 zespoły z I ligi i II ligi oraz 1 zespół z IV ligi.

Jutro w środę (09.12) o godz. 11:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie. Transmisja z losowania zaraz po jego zakończeniu 😊

1/16 finału

  • UKS SMS II Łódź (1) – TME UKS SMS Łódź (Eks) 0:1
  • Noteć Inowrocław (4) – Unifreeze Górzno (2) 1:7
  • UKS 3 Staszkówka Jelna (1) – Polonia Środa Wlkp. (1) 3:0
  • Bronowianka Kraków (4) – Medyk Konin (Eks) 0:6
  • Czarni II Sosnowiec (3) – GKS Katowice (Eks) 0:5
  • Medyk II Konin (2) – KSP Kielce (2) 2:2, karne 4-3
  • Stomilanki II Olsztyn (4) – Stilon Gorzów Wlkp. (3) 3:0
  • Hydrotruck Radom (1) – Rekord Bielsko-Biała (1) 1:2
  • Respekt Myślenice (2) – UKS SMS III Łódź (2) 3:0
  • UKS Loczki Wyszków (2) – Tarnovia Tarnów (1) 0:4
  • Skra Częstochowa (2) – Czarni Sosnowiec (Eks) 0:5
  • Resovia Rzeszów (1) – Śląsk Wrocław (Eks) 2:5 pd
  • KS Juna-Trans Stare Oborzyska (3) – AZS UJ Kraków (Eks) 0:5
  • Piastovia Piastów (1) – TS ROW Rybnik (Eks) 0:4
  • Sportis KKP Bydgoszcz (Eks) – AP Lotos Gdańk (Eks) 3:2
  • Unia Opole – Górnik Łęczna (Eks) 0:10

1/32 finału

  • KS Juna-Trans Stare Oborzyska (3) – Bielawianka Bielawa (2) 3:1
  • GKS Górnik Łęczna U17 – UKS SMS II Łódź (1) 0:2
  • Widok Lubin (2) – Resovia Rzeszów (1) 0:2
  • Sparta Daleszyce (2) – Czarni Sosnowiec (Eks) 0:3 wo
  • Pogoń II Tczew (3) – Czarni II Sosnowiec (3) 0:5
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (3) – Włókniarz Białystok (2) 6:1
  • KSP Kielce (2) – GSS Grodzisk Wlkp. (2) 2:0
  • Stomilanki Olsztyn (1) – Rekord Bielsko-Biała (1) 0:2
  • Resovia II Rzeszów (4) – Hydrotruck Radom (1) 0:4
  • Sokół Kolbuszowa (2) – UKS 3 Starczówka Jelna (1) 2:3
  • Noteć Inowrocław (4) – Ślęza Wrocław (3) 2:0
  • Bronowianka Kraków (4) – Śląsk II Wrocław (2) 2:1
  • Medyk Konin (Eks) – Olimpia Szczecin (Eks) 3:1
  • Pogoń Zduńska Wola (3) – TS ROW Rybnik (Eks) 0:4
  • Forty Piątnica (3) – Polonia Środa Wlkp. (1) 0:8
  • Hetmanki Włoszczowa (3) – Unifreeze Górzno (2) 1:7
  • Olimpia II Szczecin (4) – Respekt Myślenice (2) 1:3
  • Rysy Bukowina Tatrzańska (2) – Loczki Wyszków (2) 0:3
  • AZS UW Warszawa (2) – UKS SMS Łódź (Eks) 0:11
  • Stomilanki II Olsztyn (4) – LUKS Ziemia Lubińska (2) 9:0
  • Wanda Kraków (2) – Medyk II Konin (2) 2:3
  • MUKS Praga Warszawa U17 – Tarnovia Tarnów (1) 3:6
  • Kotwica Kołobrzeg (2) – AZS UJ Kraków (Eks) 0:6
  • MUKS Praga Warszawa (1) – Sportis KKP Bydgoszcz (Eks) 0:6
  • WAP Włocławek (2) – GKS Katowice (Eks) 1:7
  • Ostrovia Ostrów Wlkp. (2) – UKS SMS III Łódź (2) 3:4
  • Prądniczanka Kraków (2) – Skra Częstochowa (2) 0:1 pd
  • Unia Opole (3) – Poroń Dekpol Tczew (1) 3:2
  • AP Lotos Gdańsk (Eks) – LKS Rolnik B. Głogówek (Eks) 5:1
  • UKS Ząbkovia Ząbki (2) – Śląsk Wrocław (Eks) 2:3
  • KS Raszyn (2) – Piastovia Piastów (1) 2:3
  • SWD Wodzisław Śląski (1) – GKS Górnik Łęczna (Eks) 0:4