Przed nami jeszcze trzy finały wojewódzkie. W pozostałych ZPN znamy już zwycięzców, którzy powalczą między sobą o awans do fazy centralnej.

Finały wojewódzkie

  • Mazowiecki ZPN: MUKS Praga Warszawa – GOSIRki Piaseczno 3:3, k. 4-3
  • Podlaski ZPN:
  • Podkarpacki ZPN:
  • Wielkopolski ZPN: Polonia Poznań – Medyk II Konin 0:6
  • Lubuski ZPN: Dąbrówka Kargowa – Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Kujawsko-Pomorski ZPN: WAP Włocławek – KKP Bydgoszcz 1:5
  • Warmińsko-Mazurski ZPN: KKP Stomil Visacom Olsztyn
  • Zachodniopomorski ZPN: Błękitne Stargard – Olimpia Szczecin 2:1
  • Pomorski ZPN: Akademia Piłkarska LG – Checz Gdynia 8:2
  • Lubelski ZPN: SMS Niemce – Górnik II Łęczna 2:3
  • Małopolski ZPN: AZS UJ Kraków – Bronowianka Kraków 8:2
  • Świętokrzyski ZPN: Stal Kunów – Sparta Daleszyce 0:0, pd. 0:2
  • Opolski ZPN: LKS Rolnik B.Głogówek – ULSK Bogdanczowice 2:1
  • Dolnośląski ZPN: Bielawianka Bielawa – Sukces Gmina Oleśnica 2:3
  • Łódzki ZPN: UKS SMS II Łódź – UKS SMS Łódź 0:7
  • Śląski ZPN: TS ROW Rybnik – GKS GieKSa Katowice S.A. 0:2

Szczebel międzywojewódzki

1/16 finału

  • Praga Warszawa – Podlaski ZPN
  • Medyk II Konin – Lubuski ZPN
  • KKP Stomil Visacom Olsztyn – KKP Bydgoszcz – 19 października, g.11:00
  • Błękitne Stargard – Akademia Piłkarska LG
  • Górnik II Łęczna – Podkarpacki ZPN
  • AZS UJ Kraków – Sparta Daleszyce
  • LKS Rolnik B.Głogówek – ZAP Sukces Oleśnica
  • GKS Katowice – UKS SMS Łódź

Szczebel centralny

1/8 finału

  1. Kujawsko-Pomorski ZPN / Warmińsko-Mazurski ZPN – Medyk Konin
  2. Śląski ZPN / Łódzki ZPN – Czarni Sosnowiec
  3. Wielkopolski ZPN / Lubuski ZPN – AZS Wrocław
  4. Zachodniopomorski ZPN / Pomorski ZPN – Sztorm AWFiS Gdańsk
  5. Małopolski ZPN / Świętokrzyski ZPN – Mitech Żywiec
  6. Mazowiecki ZPN / Podlaski ZPN – AZS PSW Biała Podlaska
  7. Opolski ZPN / Dolnośląski ZPN – AZS PWSZ Wałbrzych
  8. Lubelski ZPN / Podkarpacki ZPN – Górnik Łęczna

1/4 finału

  1. Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 2
  2. Zwycięzca meczu nr 3 – Zwycięzca meczu nr 4
  3. Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 6
  4. Zwycięzca meczu nr 7 – Zwycięzca meczu nr 8

Półfinał

  1. Zwycięzca meczu nr 9 – Zwycięzca meczu nr 10
  2. Zwycięzca meczu nr 11 – Zwycięzca meczu nr 12

Finał

  1. Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14