W kadrze nie zobaczymy kontuzjowanej Sylwii Matysik, Aleksandry Rompy (Sikora) której zabrakło z powodu braku zgody klubu na udział w zgrupowaniu i nie powołanej przez selekcjonera Julii Matuschewski zawodniczki 1 FC Saarbrücken.

Zawodniczki powołane na mecze z Azerbejdżanem i Mołdawią :

Bramka:

• Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) – zagrała 90 minut w zremisowanym meczu z Freiburg (1:1)
  • Kinga Szemik (FC Nantes) –  zagrała 90 minut w wygranym meczu z Vendenheim (4:0)
  • Anna Szymańska (KKS Czarni Sosnowiec) – zagrała 90 minut w wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław (3:0)

Obrona:

• Natalia Chudzik (KKPK Medyk Konin) – nie grała w meczu z UKS SMS Łódź
  • Paulina Dudek (Paris Saint-Germain) – zagrała 90 minut w wygranym meczu z Montpellier (4:0)
  • Małgorzata Grec (GKS Górnik Łęczna) – zagrała 76 minut i strzeliła bramkę w wygranym meczu z TS ROW Rybnik (5:1)
  • Małgorzata Mesjasz (1. FFC Turbine Poczdam) – zagrała 90 minut i strzeliła 2 bramki w wygranym meczu z MSV Duisburg (3:2)
  • Anna Rędzia (TME UKS SMS Łódź) – zagrała 80 minut w wygranym meczu z Medykiem Konin (3:2)
  • Jolanta Siwińska (GKS Górnik Łęczna) – zagrała 90 minut w wygranym meczu z TS ROW Rybnik (5:1)
  • Martyna Wiankowska (KKS Czarni Sosnowiec) – zagrała 90 minut w wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław (3:0)

Pomoc:

• Adriana Achcińska (TME UKS SMS Łódź) – zagrała 57 minut i strzeliła bramkę w wygranym meczu z Medykiem Konin (3:2)
  • Patrycja Balcerzak (SC Sand) – zagrała 90 minut w wygranym meczu z Eintracht Frankfurt (3:2)
  • Katarzyna Daleszczyk (AZS UJ Kraków) – zagrała 85 minut i strzeliła bramkę w wygranym meczu z AP Lotos Gdańsk (3:1)
  • Dominika Grabowska (FC Fleury 91) – zagrała 65 minut w przegranym meczu z Bordeaux (1:6)
  • Gabriela Grzywińska (KKPK Medyk Konin) – zagrała 90 minut w przegranym meczu z UKS SMS Łódź (2:3)
  • Agnieszka Jędrzejewicz (KKS Czarni Sosnowiec) – zagrała 90 minut w wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław (3:0)
  • Ewelina Kamczyk (GKS Górnik Łęczna) – zagrała 90 minut i strzeliła dwie bramki w wygranym meczu z TS ROW Rybnik (5:1)
  • Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław) – zagrała 90 minut w przegranym meczu z Czarnymi Sosnowiec (0:3)
  • Weronika Zawistowska (KKS Czarni Sosnowiec) – zagrała 90 minut i strzeliła bramkę w wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław (3:0)
  • Emilia Zdunek (GKS Górnik Łęczna) – zagrała 90 minut i strzeliła dwie bramki w wygranym meczu z TS ROW Rybnik (5:1)

Atak:

• Nikola Karczewska (GKS Górnik Łęczna) – zagrała 90 minut w wygranym meczu z TS ROW Rybnik (5:1)
  • Agata Tarczyńska (SV Werder Brema) – zagrała 75 minut w przegranym meczu z Bayer Leverkusen (0:3)
  • Agnieszka Winczo (SV Meppen 1912) – zagrała 90 minut w przegranym meczu z SGS Essen (1:3)