Gratulacje dla Czarnych Sosnowiec za awans ! Brawa dla Kamili Rosińskiej za bardzo dobrą grę !

Piłkarki z Sosnowca w tym meczu wyglądały tak jak by nie miały długiej przerwy w rozgrywkach z ogólnie wiadomych powodów, wirus. Od początku ruszyły na bramkę KKP, której w tym meczu strzegła wyjątkowo dobrze dysponowana Kamila Rosińska. Mimo wpuszczeniu 3 goli, żadna z nich nie była winą Kamili, wręcz przeciwnie gdyby nie bardzo dobre jej interwencje, to KKP zakończyłby ten mecz ze znacznym bagażem bramek. Kamila wyłapała 4-5 tzw, „setek” oraz kolejne 4-5 równie groźnych strzałów. W drużynie z Sosnowca właściwie należy pochwalić cały zespół, jednak Jaszek, Zawistowska, Wiankowska, Fischerova  były wszędzie widoczne i przy każdej akcji pod bramką KKP.
Piłkarkami meczu to Kamila Rosińska oraz Dżesika Jaszek.

Czarni Sosnowiec – KKP Rem Marco Bydgoszcz
3:0(1:0)

Bramki : Weronika Zawistowska 12, Dżesika Jaszek 28, 74

Obsada sędziowska : Emilia Szymula, Anna Wieczorek, Alicja Pawlak, Angelika Gębka

Czarni –  Szymańska, Horvathova, Hałatek, Wycisk, Fischerova, Jaszek, Zawiślak, Grad, Kuciewicz, Zawistowska, Wiankowska. W rezerwie Małysa, Kamala, Długokęcka, Czechowska, Tobiczyk.
Trener Sebastian Stemplewski

KKP –  Rosińska, Raczkowska, Lewandowska, Węglarz, Sudyk, Giętkowska, Sobczyk, Boguszyńska, Kaźmierczak, Stępień, Andrzejewska. W rezerwie Urbańska, Dziergas, Garbowska, Siwicka, Gugała, Wierzbowska.
Trener Adam Góral

 

Informacja własna redakcji