W zakończonych rozgrywkach sezonu 2016/2017 poznaliśmy wszystkich zwycięzców poszczególnych lig od ekstraligi do IV ligi.
W ligach od I do IV w trzech przypadkach zespół z pierwszego miejsca ze względów formalnych nie awansowały do wyższej ligi a promocję uzyskał drugi zespół z tabeli: KKPK Medy II Konin (awans KS Unifreeze Górzno), TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski (awans MUKS 11 Zielona Góra), LKS Rolnik III B.Głogówek (awans KS Unia Opole).

Przedstawiamy wszystkich zwycięzców:

  • Ekstraliga kobiet 2016/2017 – KKPK Medyk Konin

  • I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa – Sportowa Czwórka Radom
  • I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna – KKPK Medy II Konin (awans KS Unifreeze Górzno)
  • II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska – MKS Tarnovia Tarnów
  • II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka – MUKS Tomaszów Mazowiecki
  • II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska – GKS Katowice
  • II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska – Akademia Piłkarska LG

  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska wschód i zachód – UKS Bielawianka Bielawa
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska – Gwiazda-Kania Toruń
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska – GKS Górnik II Łęczna
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubuska – TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski (awans MUKS 11 Zielona Góra)
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka – MGUKS Pogoń Zduńska Wola
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska – UKS 3 Staszkówka Jelna
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka – GKS Wilga Garwolin
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska – LKS Rolnik III B.Głogówek (awans KS Unia Opole)
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka – GKS Majdan Sieniawski
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: podlaska – RESO Akademia 2012 Suwałki
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska – Sztorm AWFiS II Gdańsk
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I i II – TS ROW Rybnik
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska – UKS Sparta Daleszyce
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska – KKP Stomilanki II Olsztyn
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska wschód i zachód – KS Lipno Stęszew
  • III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska – AP Kotwica Kołobrzeg

  • IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska wschód – KS Rysy II Bukowina Tatrzańska i MKS Puszcza Niepołomice
  • IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska zachód – MTS Piast Skawina
  • IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka – GKS Orlęta Baboszewo