Kotwica Kórnik – Olimpia II Szczecin 0:3 (0:3)
bramki: Iwanek 7′ (k), Brodzik 10′, Pydyszewska 18′

skład Kotwica: Magoń, Dura, Jaskuła, Szprync, Ładniak, Weber, Sikora, Dziabaszewska, Chojnacka, Boguszyńska, Telążka.
Na zmiany weszły: Paluch, Fronczak, Grzybkowska, Piasecka, Martyna Pustkowiak, Maja Pustkowiak, Kruger.
Trenerka: Hanna Sokół

skład Olimpia: Pastusiak, Surmiak, Bagińska, Brodzik, Iwanek, Pietkun, Hejnowska, Pydyszewska, Przelicka, Wiązowska, Oleszkiewicz.
Na zmiany weszły: Jaguszewska, Biernat, Lipejko, Czarnecka, Konopka.
Trener: Paweł Osuch

W niedzielne popołudnie zawodniczki Kotwicy Kórnik podjęły na swoim boisku rezerwy Olimpii Szczecin. Był to mecz kończący sezon 2017/2018. Spotkanie zaczęło się od szybko strzelonej bramki przez zespół gości. Już w 7 minucie z rzutu karnego bramkę strzeliła Martyna Iwanek. Trzy minuty później było już 2:0 po bramce Martyny Brodzik. W 18 minucie meczu padła kolejna bramka dla zespołu gości tym razem autorstwa Karoliny Pydyszewskiej. Zapowiadał się na pogrom. Zespół gospodyń pozbierał się jednak i nie pozwolił już sobie na stratę kolejnych bramek. Pod koniec pierwszej połowy doszło do niemiłego zdarzenia. Dwie zawodniczki gospodyń (Małgorzata Ładniak i Justyna Dziabaszewska) zderzyły się ze sobą, co skończyło się dla oby zejściem z boiska. Niestety Justyna Dziabaszewska ze względu na odniesiony uraz została odwieziona do szpitala.
Pomimo porażki po zakończonym meczu zawodniczki Kotwicy Kórnik mogły cieszyć się z upragnionego awansu do I ligi.