VfL Wolfsburg – Olympique Lyonnais 1:4 (po dogrywce)
bramki:
 Pernille Harder 93′ – Amandine Henry 98’, Eugénie Le Sommer 99’, Ada Hegerberg 103’, Camille Abily 116

skład VFL Wolfsburg: Schult, Fischer, Bjork Gunnarsdóttir – Wedemeyer, Blässe, Popp, Maritz, Pajor, Dickenmann – Kerschowski, Harder, Graham Hansen – Wullaert, Goessling

skład Olympique Lyonnais: Bouhaddi, Renard, Bacha – Cascarino, Kumagai, Majri, Le Sommer, Marozsán, Hegerberg, Bronze, Henry, M’Bock Bathy

Po 90 minutach finału LM w Kijowie był 0:0. Na początku dogrywki na prowadzenie 1:0 wyszedł zespół VFL Wolfsburg po bramcePernille Harder. W 96 minucie czerwoną kartkę dostała Alexandra Popp i to był początek kłopotów zespołu z Wolfsburga. Francuzki szybko strzeliły dwie bramki Amandine Henry 98’, Eugénie Le Sommer 99’ uzyskując bardzo dużą przewagę na boisku. W konsekwencji zawodniczki Olympique strzeliły jeszcze dwie bramki Ada Hegerberg, Camille Abily i wygrały 4:1.