Polska – Norwegia 2:0 (1:0)
1:0 – Kasandra Parczewska 35’ (z karnego), 2:0 – Dominika Grabowska 49’

skład Polska: Lichy – Grec, Wycisk, Eckerle, Lefeld (88’ Ossowska), Zawistowska, Woś, Grabowska, Parczewska, Jędrzejewicz (83’ Kubaszek), Ratajczyk (90+4’ Słowińska)

skład Norwegia: Nilsen – Sand, Suphellen, Syrstad Engen, Wilmann, Døvle (57’ Nautnes), Hjelmehaug, Maanum (81’ Ellingsen), Haug (68’ Kvernvolden), Huseby, Norheim

skład sędziowski: Ana Aguiar (POR), asystentki: Vanessa Alexandra Dias (POR), Belgin Kumru Yılmaz (TUR), techniczna: Meliz Özçiğdem (TUR)

Od początku meczu Polki miały znaczącą przewagę w polu. W pierwszej połowie nasze zawodniczki dwukrotnie trafiły w poprzeczkę min. po strzale z rzutu wolnego Grabowskiej. Pierwszą bramkę strzeliła w 35 minucie po rzucie karnym Kasandra Parczewska. Do końca pierwszej połowy zawodniczki nie stworzyły już sobie dogodnych sytuacji bramkowych.
Do szatni Polki schodziły z korzystnym wynikiem.
W drugie połowie nasze piłkarki zaatakowały strzelając bramkę w 49 minucie na 2:0 po strzale Dominiki Grabowskiej. Po strzeleniu bramki przez Polki mecz się wyrównał, oba zespoły stwarzały sobie sytuacji bramkowe, jednak nie wykorzystały ich a wynik nie uległ już zamianie.
Polski pokonały faworyzowane Norweżki i zwycięstwem tym przypieczętowały swój awans do II rundy eliminacji Mistrzostw Europy U19.

w drugim meczu grupy:
17.09.2016 r., Grodzisk Wielkopolski
Rumunia– Armenia  7:0 (3:0)
1:0 – Bartalis 23’, 2:0 – Petre 31’, 3:0 – Ambruș 40’, 4:0 – Ciolacu 51’, 5:0 – Boroș 63’, 6:0 – Ciolacu 72’, 7:0 – Boroș 75’,