20.09.2016 r., II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
Polonia Środa Wielkopolska – UKS Mustang Wielgie 3:0 (0:0)

Żółte kartki – Julia Mikołajczak, Maria Lińska

skład Polonia – Agnieszka Golczak, Roksma Wojtecka, Julia Mikołajczak,  Magda Lińska,  Maria Lińska, Agata Polowczyk, Aleksandra Szukalska, Agata Ratajczak, Kamila Wiśniewska,
Laura Cichoń, Beata Nowak

skład Mustang – Marta Andrzejewska, Zuzanna Jaskuła, Izabela Kwiatkowska, Anna Żebrowska, Kinga Marchlewska, Ewelina Czubakowska, Paulina Szczepaniak, Anita Maćkiewicz, Monika Pikos, Dorota Krychowiak(87′ Patrycja Rybczyńska), Magdalena Żebrowska

Pierwsza połowa dość wyrównana, z lekką przewaga gospodyń. Jednak gdyby miejscowe strzeliły dwie bramki, to panie z Wielgiego nie miały by prawa narzekać.
Od początku drugiej część spotkania, futbolistki z Polonii ostro, niemal z kopyta ruszyły na bramkę Mustanga. 55 minuta i swoje strzelanie w tym meczu rozpoczęła Magda Lińska.
57 minuta 2:0 i ponownie Magda. 81 minuta po raz trzeci Lińska i ustala wynik spotkania.
W drugiej połowie przyjezdne sporadycznie zagrażały bramce Polonii. Przy stanie 2-0, sędzina nie uznała prawidłowo zdobytej bramki dla Polonii.
Magda Lińska, która obchodzi jutro urodziny właściwe sama sobie zrobiła urodzinowy prezent strzelając trzy bramki. Drugim jubilatem był dziś trener Polonii Marek Gierałka.