07.10.2018, III liga, grupa I
Kotwica II Kórnik – Polonia II Poznań 1:2
bramki strzelały: Miłochna Kruger – Paulina Bączek, Ania Machowiecka

skład Kotwica II Kórnik: Martyna Piasecka, Zofia Śmigielska, Julia Kaźmierczak, Maria Haremska, Aleksandra Godlewska, Zuzanna Królak, Miłochna Kruger, Zuzanna Lewandowska, Sandra Mączyńska, Maja Pustkowiak, Martyna Pustkowiak.
Na zmiany: Dominika Kawska, Karolina Szymańska

skład Polonia II Poznań: Anna Wełna, Zuzanna Bączkowska, Zofia Mager, Laura Czudzińska, Ewelina Zalaszewska, Krystyna Cywińska, Paulina Bączek, Wiktoria Kornat, Antonina Remlein, Martyna Lechna, Angelika Lewicka.
Na zmiany: Asia Markiewicz, Marta Hofland, Julia Witczak, Ania Machowiecka.

Wypowiedzi pomeczowe:

„Mecz był ciężki, małe boisko nie pozwoliło nam grać nasz styl gry.  Musimy zmienić styl gry, żeby grać szybkie piłki i strzelać z daleka, tak wpadły nasze bramki. Podziękowania dla Kotwicy za dobry mecz”.  – Trener Maxwell Kallu

„W naszej dzisiejszej grze widać było ogromne postępy. Dziewczyny dały z siebie wszystko, co przekładało się na dużą ilość sytuacji pod bramką Polonii. Mimo, że nie mamy wielkiego doświadczenia, pokazałyśmy się z bardzo dobrej strony. Nie odpuszczałyśmy i walczyłyśmy o każdy centymetr boiska. Jako kapitan, jestem zadowolona z naszej gry i walki z zawodniczkami z o wiele większym doświadczeniem, nawet tym ekstraligowym. Nie przejmujemy się porażką, nasz zespół jest młody i czujemy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wyniki przyjdą same”. – Martyna Piasecka ( Kotwica II Kórnik)

„Mecz z Kotwicą był bardzo wyrównany, dużo walki, obie strony stwarzały sobie okazje do strzelenia bramki. Myślę, że nasza gra momentami naprawdę mogła się podobać, choć mamy jeszcze elementy, nad którymi trzeba pracować. Przyjechałyśmy pewne siebie i zdeterminowane by wywieźć z Kórnika zwycięstwo. Bardzo cieszą kolejne 3 punkty, szkoda, że nie udało się zachować czystego konta, wiele do życzenia pozostawiało sędziowanie i decyzja arbitra przy golu przeciwniczek.” – Wiktoria Kornat (Polonia II Poznań)

Foto z meczu:

Autor foto i relacji: Wiktoria Kornat/Polonia II Poznań