BUNDESLIGA

• VfL Wolfsburg – Bayern München 1:1 (1:0)

W zespole VfL Wolfsburg Ewa Pajor rozegrała 90 minut. Tym razem nie strzeliła bramki.

• USV Jena – S.C. Sand 0:2 (0:0)

W zespole S.C. Sand 90 minut zagrała Patrycja Balcerzak. W 76 minucie meczu Patrycja został ukarana żółtą kartką. Druga z Polek Agnieszka Winczo weszła na boisko w 84 minucie meczu.

• Turbine Potsdam – Duisburg 2:1 (1:1)

W zespole gospodyń 90 minut zagrała Małgorzata Mesjasz.

———————————————————-

1. BUNDESLIGA
  • VfL Wolfsburg II – Turbine Potsdam II 2:1 (1:1)

W zespole gospodyń 90 minut zagrała Agata Tarczyńska.

• 1 FC Saarbrücken – FFC Frankfurt II 2:1 (2:0)

W zespole gospodyń świetne zawody rozegrała Julia Matuschewski, która strzeliła 2 bramki w 7 i 20 minucie meczu. Dzięki jej trafieniom 1 FC Saarbrücken wygrał 2:1.

• SG 99 Andernach – BV Cloppenburg 3:5 (2:2)

Silvana Chojnowski zawodniczka BV Cloppenburg nadal leczy kontuzję.

DIWIZJA 1

• Stade de Reims – PSG 1:2 (1:0)

Bramkę dla PSG w 49 minucie meczu strzeliła Paulina Dudek. Paulina rozegrała całe spotkanie. Katarzyna Kiedrzynek ponownie całe spotkanie spędziła na ławce rezerwowych.

——————————————————-

SERIE A

• Fiorentina FC – Hellas Verona 4:2 (2:0)

90 minut w meczu zgrała była reprezentantka Polski Madison Sarah Solow.

• AS Roma – Juventus Turyn 0:4 (0:1)

Aleksandra Sikora kolejny cały mecz Juventusu spędziła na ławce rezerwowych.

—————————————————–

SUPERLIGA

• Sevilla – Valencia 4:3 (3:2)

Ewelina Zdunek zagrała w zespole Sevilli 90 minut.

—————————————————-

SUPER LEAGUE

• West Ham United – Reading 2:3 (1:0)

Wiktoria Kiszkis piłkarka West Ham całe spotkanie spędziła na ławce rezerwowych. Co ciekawe West Ham do 74 minuty mecze prowadził 2:0 grając w przewadze jednej zawodniczki. Reading trzy bramki strzelił w 7 minut (od 75 do 82 minuty meczu) !!!

CHAMPIONSHIP

• Aston Villa – Lewes 1:0 (0:0)

Daniela Kosińska zawodniczka Aston Villi cały mecz spędziła na ławce rezerwowych.