7.06.2016 r., eliminacja ME’17: Dania – Polska 6:0 (4:0)
Sanne Troelsgaard 18′, 27′, 62′, Pernille Harder 25′, 41′, Johanna Rasmussen 52′

Dania: Petersen – Sørensen (62′ Larsen), Jensen, Hansen – Nielsen, Troelsgaard, Jensen,  Harder (52′ Christiansen), Veje –  Nadim (79′ Jensen), Rasmussen.

Polska: Antończyk –  Sikora, Siwińska, Guściora, Konsek – Wróblewska, Balcerzak (66′ Kamczyk), Matysik (83′ Kaletka), Daleszczyk, Chojnowski – Pajor (46′ Wiankowska)

żółte kartki: Guściora, Siwińska, Balcerzak.
sędziowała: Thália Mítsi (Grecja).
widzów: 4611

W meczu ostatniej szansy Polski przegrały z Dunkami, aż 0:6.  Po wysokiej porażce, trener Wojciech Błasiuk dokonał kilku zmian w składzie min. wprowadzając na bramce Darię Antończyk. Dunki od początku spotkania zaatakowały Polki osiągając znaczącą przewagę w polu. Z każdą minutą przewaga gospodyń rosła. W 27 minucie nasze dziewczyny przegrywały już 0:3 i w tym momencie było wiadomo, że w tym meczu jedną niewiadomą była już tylko wysokość porażki. Przegrana z Dunkami zamknęła naszej reprezentacji możliwość awansu do finałów ME, które zostaną rozegrane w przyszłym roku w Holandii.