Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew 2 – 0 Lipno Stęszew

Bramki : 35′  Martyna Tryka, 86′ Asia Ścisłowska (asysta Klaudia Pietkun)

Pogoń :  Węsierska (68’Niemaszyk), Puckowska(56’Jaśniewska), Tabor, Choińska(60’Ścisłowska), Rembalska, Tryka, Krygier(56’Pietkun), Krygier, Krupienko(65’Baj), Aronowska(65’Rajek), Osowska(71’Podsiadło).

Lipno : Żarnowska, Wojtaś , Szymankiewicz, Robakowska, Sobkowiak, Gawron, Dąbrowska, Telążka, Kociemba, Niemiec(85′ W.Założna), Wróbel(60’J.Założna)

Zwycięstwo w drugim meczu rundy wiosennej II ligi kobiet. Naszym przeciwnikiem był zespół Lipna Stęszew, który zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Mecz od początku kontrolowany przez nasza drużynę. W długich okresach mecz toczył się na połowie przeciwniczek. Oddaliśmy sporą liczbę strzałów jednakże tylko dwa znalazły drogę do siatki. Pierwsza bramkę z rzutu rożnego w 35 minucie zdobyła Martyna Tryka, i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1 do 0. Na kolejna bramkę musieliśmy czekać aż do 86 minuty. Swoje trafienie zaliczyła Asia Ścisłowska, która po pięknym podaniu od Klaudia Pietkun, technicznym strzałem umieściła piłkę w bramce zespołu Lipna – relacja gospodyń z Tczewa.

Nasza drużyna udała się na drugi mecz w rundzie wiosennej II Ligi. Daleki wyjazd do Tczewa rozpoczęłyśmy od zbiórki o godz. 5:00. Wiedziałyśmy, że czeka nas trudne starcie z drużyną gospodyń. W meczu przeważały zawodniczki Pogoni, jednak nasza drużyna bardzo dobrze pracowała w odbiorze. Niestety w 35 minucie gospodynie obejmują prowadzenie po wykonaniu rzutu rożnego. Mimo to nie poddajemy się i nadal walczymy. Druga połowa również w większości jest prowadzona przez dziewczyny z Tczewa, choć my także mamy sytuację, które moglybysmy wykorzystać. Gospodynie wykonują wszystkie możliwe zmiany i to przynosi im sukces, gdyż w 86 minucie zdobywają kolejną bramkę. Nasze zawodniczki zostawiły ogrom sił i dużo serca na boisku grając bardzo dobre spotkanie – tak mecz relacjonuje drużyna ze Stęszewa.