Grupa północna

Czołowe trzy zespoły w grupie wygrały swoje mecze. Liderem nadal jest KS Unifreeze Górzno, które wygrało mecz na szczycie z KPP Bydgoszcz 2:1. Wicelider Polonia Poznań po zaciętym meczu wygrała 3:2 z KP Błękitne Stargard, natomiast trzeci zespół w tabeli Medyk II Konin pewnie 3:0 pokonał Stilon Gorzów. Na dole tabeli zespoły solidarne przegrały swoje mecze. Prócz wspomnianego już Stilonu, swój mecz przegrał KS Raszyn z UKS SMS II Łódź 0:3. Dziewczyny z Raszyna w tym sezonie nadal nie strzeliły bramki w meczu ligowym !!! Swój mecz już piąty przegrał zespół MUKS Praga tym razem z KKP Stomil Olsztyn 1:2. Zadziwia słaba postawa Prażanek. Pomyśleć, że w zeszłym sezonie do końca walczyły o awans do ekstraligi.

* Wyniki i tabelę znajdziecie na naszej stronie w zakładkach dot. danej ligi.

Grupa południowa

Na czele tabeli są dwa zespoły, które wygrały swoje mecze ligowe. Lider LKS Goczałkowice Zdrój pokonał 3:0 AP Gol Częstochowa, natomiast Sportowa Czwórka Radom awansem wygrała z rezerwami KS AZS Wrocław 1:0. Zespoły te odskoczyły już na 5 punktów od trzeciego zespołu MUKS Sokół Kolbuszowa, który pokonał 1:0 ULKS Bogdańczowice.
Na dole tabeli czerwoną latarnią jest Gol Częstochowa. Kolejną porażkę poniósł zespół Rysy Bukowina Tatrzańska 1:3 z Wandą Kraków, natomiast Resovia Rzeszów zremisowała z LKS Rolnik B.Głogówek 1:1.

* Wyniki i tabelę znajdziecie na naszej stronie w zakładkach dot. danej ligi.