Za nami kolejka 6 runda MLJM U16. W 12 meczach piłkarski strzeliły 74 bramki, co dało średnią 6,16 na jeden mecz. Do 1/4 finałów awansowały już MUKS Praga Warszawa, Czwórka Radom, UKS SMS Łódź, Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów.

Zostały 3 wolne miejsca. Szanse awansu mają jeszcze z grupy A: Medyk Konin, Sztorm Gdańsk lub Orzeł Wałcz i z grupy C: AZS Wrocław lub UKS Bielawianka Bielawa. 

W grupie A
Pierwszy zespół Medyka wygrał z rezerwami swojego klubu i praktycznie zapewnił sobie awans do 1/4 finałów. W drugi meczu Sztorm wysoko pokonał Olimpię pozbawiając ją szans na wyjście z grupy.

Tabela czołówki:


W grupie B
W tej grupie wszystko jest jasne. Awans wywalczyły MUKS Praga Warszawa i Czwórka Radom. W rozegranych meczach Stomil pokonał GOSiRKi i zapewnił sobie 3 miejsce w grupie. W meczu o 5 miejsce w grupie Włókniarz pokonał 3:0 KKP Bydgoszcz.

Tabela czołówki:


W grupie C
Awans wywalczył UKS SMS Łódź pokonując LKS Rolnik B.Głogówek 13:0. Zespoły walczące o 2 miejsce solidarnie wygrały swoje mecze. AZS Wrocław 9:0 MUKS Tomaszów Maz., a UKS Bielawianka na wyjeździe 4:0 ROW Rybnik. W meczu o prestiż SDW pokonał Pogoń Prudnik 7:1.

Tabela czołówki:


W grupie D
Awans do fazy pucharowej mają już zapewniony Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów. Zespoły te wygrały swoje mecze i zapewniły sobie awans.
W meczu o 3 miejsce w grupie UKS 3 Staszkówka Jelna pokonała 7:3 UKS Hetmanki Włoszczowa. Czwarty mecz grupy KSP Kielce – KU AZS PSW Biała Podlaska nie doszedł do skutku. Zespół gości nie przyjechał na spotkanie i tym samym oddał mecz walkowerem.

Tabela czołówki: