Po 6 kolejkach liderem jest nadal Tuchovia, która bez problemu pokonała Glinik Gorlice.
W dotychczasowych meczach liderki strzeliły 21 bramek i straciły tylko 2. W innym meczu Prądniczanka pokonała Olimpię po pięknych bramkach, co dało im miejsce tuż za podium. Staszkówka wygrała z Progresem i umacniała się tuż za plecami Tuchovi na pozycji wicelidera, Progres zaś dalej bez żadnego wygranego meczu zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Spadkowicz z II ligi Iskra pewnie pokonała Zielonkę 3:1 i nadal zajmuje 3 lokatę w tabeli, Zielonka tylko jedno oczko wyżej od Progresu z jednym punktem zajmuje miejsce 9. Szaflary po nie złym początku sezonu znowu ulegają, tym razem Naprzodowi II Sobolów.

* Glinik Gorlice – Tuchovia Tuchów 1:5
bramki: Nosal x4, Burek – Mikulska

skład Tuchovia: Piątek- Pacana (Barnaś), Jeleń, Gancarz, Monika Jamka – Rogozińska (Marta Jamka), Gawron, Ciepielowska, Burek – Wantuch, Nosal

Po bardzo wolnym i ospałym meczu wygrywa Tuchovia 5:1. Wynik mógłby być nawet dwukrotnie wyższy gdyby nie świetnie broniąca w dzisiejszym meczu bramkarka gospodyń. Mecz od początku przebiegał w bardzo wolnym tempie, dopiero po 20 minutach otworzył się worek z bramkami. Na 0:1 strzeliła Marzena Burek, do końca dwukrotnie po świetnych podaniach strzeliła Anna Nosal. Druga połowa to walka na połowie gospodyń gdzie zawodniczki Tuchovi oddały mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika. Piłkę znowu w pięknym stylu dwukrotnie umieściła Anna Nosal. W końcówce meczu na 1:5 strzeliła zawodniczka Glinik.
14364656_1268908129794228_7319045258466070211_n

* Prądniczanka Kraków – Olimpia Osieczany 2:1
bramki: Żurek, Brzeszczyńska – Bednarz

skład Prądniczanka: Popławska – Gretschel, Karp, Żywioł, Gamoń (78′ Kurbiel) – Porosło, Oleszek, Żurek (70′ Neumann), Brzeszczyńska, Rutana (65′ Kurkiewicz) – Marszałek (50′ Mrozek)

Prądniczanka w sobotę zainkasowała komplet punktów. Mecz drużyny gospodyń wreszcie był nie tylko miły dla oka ale i zakończył się zwycięstwem. Zespół zareagował bardzo pozytywnie i zagrał wreszcie ładnie, ofiarnie i składnie. Przez cały mecz przeważała Prądniczanka, gole w pierwszej połowie strzeliły Żurek oraz Brzeszczyńska. W drugiej połowie Olimpia strzeliła gola kontaktowego po strzale Bednarz. Na pochwałę zasłużyła cała drużyna Prądniczanki.