W ostatni weekend odbyła się 4 kolejka MLJ U16. W rozegranych 15 meczach zawodniczki strzeliły 84 bramki, co dało średnią na jedne mecz 5,6 bramki.
W grupie A w meczu na szczycie Medyk rozgromił Stilon 6:0 i umocnił się na prowadzeniu. O drugie miejsce będą dalej walczyć Olimpia, Sztorm i Stilon.
W grupie B swoje mecze wysoko wygrały MUKS Praga i UKS Ząbkovia pewnie zmierzając do awansu.
W grupie C zwycięstwa odnotowały faworyzowane zespoły TS ROW Rybnik i UKS SMS Łódź. Miłym zaskoczeniem jest zespół Astorii Szczerców, która wygrała już 3 mecz w grupie.
W grupie D Unia Lublin wysoko przegrała z UKS 3 Staszówka czym utrudniła sobie szanse na awans z grupy. Lider Resovia odniósł 4 zwycięstwo i jest blisko awansu do 1/4.

Komplet wyników:

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA A”

4 kolejka

  • MUKS 11 Zielona Góra – AZS PWSZ Konin 1:3
  • MKS Olimpia Szczecin – Ostrovia 1909 Ostrów 8:1
  • Medyk Konin – TKKF Stilon Gorzów 6:0
  • UKS Orzeł 2010 Wałcz – KS Sztorm AWFiS Gdańsk – przełożony na 10.05., g.12:00

Tabela grupa A:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 MEDYK Konin 3 9 17 – 1 3 0 0
2 MKS Olimpia Szczecin 4 6 12 – 10 2 0 2
3 KS Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 5 – 3 2 0 1
4 TKKF STILON GORZÓW 3 6 6 – 8 2 0 1
5 AZS PWSZ KONIN 4 4 4 – 7 1 1 2
6 UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 2 3 5 – 5 1 0 1
7 MUKS 11 Zielona Góra 3 3 5 – 8 1 0 2
8 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 4 1 2 – 14 0 1 3

 

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA B”

4 kolejka

  • Włókniarz Białystok – UKS Mazovia Grodzisk Maz. 0:1
  • AS Stomil Olsztyn – MUKS Praga Warszawa 0:5
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Unifreeze Górzno 0:5
  • LUKS Sportowa Czwórka – UKS Ząbkovia Ząbki 2:5

Tabela grupa B:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 UKS Ząbkovia Ząbki 4 12 31 – 3 4 0 0
2 MUKS Praga Warszawa 4 12 29 – 2 4 0 0
3 UKS MAZOVIA GRODZISK MAZ. 4 6 6 – 19 2 0 2
4 Włókniarz Białystok 4 5 3 -2 1 2 1
5 LUKS Sportowa Czwórka Radom 4 4 16 – 10 1 1 2
6 Unifreeze Górzno 4 4 10 – 10 1 1 2
7 AS Stomil Olsztyn 4 2 2 – 13 0 2 2
8 KKP Stomilanki Olsztyn 4 0 0 – 38 0 0 4

 

 

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA C”

4 kolejka

  • TS ROW Rybnik – AZS Wrocław 8:0
  • UKS SAP Brzeg – KKS Polonia Tychy 1:4
  • Ślęza Wrocław – Astoria Szczerców 1:3
  • SWD Wodzisław Śląski – UKS SMS Łódź 3:5

Tabela grupa C:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 UKS SMS Łódź 4 12 28 – 3 4 0 0
2 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 3 9 26 – 1 3 0 0
3 Astoria Szczerców 4 9 10 – 11 3 0 1
4 AZS WROCŁAW 4 5 8 – 10 1 2 1
5 KKS POLONIA TYCHY 4 4 4- 8 1 1 2
6 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 3 3 18 – 11 1 0 2
7 KS ŚLĘZA WROCŁAW 4 1 4 – 21 0 1 3
8 UKS SAP BRZEG 4 0 2 – 35 0 0 4

 

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA D”

4 kolejka

  • Bronowianka Kraków – Łysica Bodzentyn 5:0
  • KSP Kielce – Resovia Rzeszów 1:2
  • UKS 3 Staszówka Jelna – KKP Unia Lublin 5:0
  • Sokół Kolbuszowa – Granit Bychawa 9:1

Tabela grupa D:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 RESOVIA RZESZÓW 4 12 28 – 1 4 0 0
2 KKP UNIA LUBLIN 4 9 13 – 8 3 0 1
3 UKS 3 Staszkówka Jelna 4 7 11 – 3 2 1 1
4 Bronowianka Kraków 4 7 15 – 8 2 1 1
5 KSP KIELCE 4 6 8 – 6 2 0 2
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 3 10 – 10 1 0 3
7 ŁYSICA Bodzentyn 4 3 6 – 19 1 0 3
8 Granit Bychawa 4 0 4 – 40 0 0 4