Trzeci dzień rozgrywek przyniósł wiele emocji. W grupie A mogliśmy zobaczyć najlepszy mecz Mistrzostw w którym gospodynie AZS PSW pokonały MKS Olimpię 3:2.
Na wyróżnienie w tym mecz zasługują Klaudia Lefeld i Roksana Ratajczyk, które zagrały bardzo dobre zawody i pokazały że są prawdziwymi liderkami swoich zespołów.
W drugi meczu w tej grupie długo zanosiło się na sensację i zwycięstwo UKS Gimnazjum Istebna. Jednak w drugiej połowie zawodniczki KS Unifreeze pokazały charakter i wygrały mecz, który otworzył im szanse walki o brązowy medal.
W grupie B Medyk wygrał 1:0 w Respektem, choć z gry sprawiedliwy byłby remis, tym bardziej, że zawodniczka z Myślenic Zuzanna Węglarz nie wykorzystała karnego. Gdyby trafiła do bramki w piątek o brązowy medal walczyłby zespół Respektu. W tym meczu na wyróżnienie zasłużyła Anna Zając, która strzeliła bramkę i była motorem napędowym większości akcji Medyczek. W drugim meczu tej grupy faworyzowany UKS SMS wygrał ze Stilonem 2:0, choć do przerwy pachniała niespodzianką, gdyż utrzymywał się wynik 0:0.

W piątek (30.06.2017) o godz. 10:00 w meczu o 3 miejsce zagrają KS Unifreeze z UKS SMS Łódź. Natomiast o godz. 12:00 w finale zmierzą się AZS PWS Biała Podlaska z Medykiem Konin.