Za nami 3 kolejki MLJ U16. Zgodnie z oczekiwaniami na czele poszczególnych grup znajdują się faworyci rozgrywek. W grupie A  liderem jest Medyk Konin wspólnie z TKKF Stilon Gorzów. W grupie B prowadzą dwa zespoły z Mazowsza: MUKS Praga i UKS Ząbkovia. W grupie C na pierwszym miejscu jest UKS SMS Łódź, a tuż z nim TS ROW Rybnik. W grupie D bez porażki prowadzą Resovia i Unia Lublin.
Przypomnijmy, iż do fazy pucharowej awansują po dwa zespoły z każdej grupy.
Dodajmy, iż zespołu walczą o wysokie nagrody finansowe: – mistrz Polski Juniorek Młodszych – 20 000 PLN netto – wicemistrz Polski Juniorek Młodszych – 12 000 PLN netto – III-IV miejsce – po 8000 PLN netto.

Wyniki rozgrywek:

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA A”

1 kolejka

  • UKS SP Orzeł 2010 Wałcz – MKS Olimpia Szczecin 3:2
  • Medyk Konin – MUKS 11 Zielona Góra 5:1
  • TKKF Stilon Gorzów – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3:0
  • Sztorm Gdańsk – AZS PWSZ Konin 3:0

2 kolejka

  • Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – KS Sztorm Gdańsk 0:2
  • MKS Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Konin 2:0
  • UKS SP Orzeł 2010 Wałcz – Medyk Koni – przełożony na 24.04., g.13:00
  • MUKS 11 Zielona Góra – TKKF Stilon Gorzów – przełożony na ???

3 kolejka

  • TKKS Stilon Gorzów – UKS SP Orzeł 2010 Wałcz 3:2
  • AZS PWSZ Konin – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1:1
  • KS Sztorm Gdańsk – MUKS 11 Zielona Góra 0:3
  • Medyk Koni – MKS Olimpia Szczecin 6:0

Tabela grupa A:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 MEDYK Konin 2 6 11 – 1 2 0 0
2 TKKF STILON GORZÓW 2 6 6 – 2 2 0 0
3 KS Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 5 – 3 2 0 1
4 UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 2 3 5 – 5 1 0 1
5 MUKS 11 Zielona Góra 2 3 4 – 5 1 0 1
6 MKS Olimpia Szczecin. 3 3 4 – 9 1 0 2
7 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 3 1 1 – 6 0 1 2
8 AZS PWSZ KONIN 3 1 1 – 6 0 1 2

 

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA B”

1 kolejka

  • AS Stomil Olsztyn – Włókniarz Białystok 0:0
  • UKS Ząbkovia Ząbki – UKS Mazovia Grodzisk Maz. 7:1
  • MUKS Praga Warszawa – KS Unifreeze Górzno 6:2
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KKP Stomilanki Olsztyn 11:0

2 kolejka

  • AS Stomil Olsztyn – LUKS Sportowa Czwórka Radom 2:2
  • KKP Stomilanki Olsztyn – UKS Ząbkovia Ząbki 0:13
  • Włókniarz Białystok – KS Unifreeze Górzno 0:0
  • UKS Mazovia Grodzisk Maz. – MUKS Praga Warszawa 0:9

3 kolejka

  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – Włókniarz Białystok 1:3
  • UKS Ząbkovia Ząbki – AS Stomil Olsztyn 6:0
  • MUKS Praga Warszawa – KKP Stomilanki Olsztyn 9:0
  • KS Unifreeze Górzno – UKS Mazovia Grodzisk Maz. 3:4

Tabela grupa B:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 UKS Ząbkovia Ząbki 3 9 26 – 1 3 0 0
2 MUKS Praga Warszawa 3 9 24 – 2 3 0 0
3 Włókniarz Białystok 3 5 3 – 1 1 2 0
4 LUKS Sportowa Czwórka Radom 3 4 14 – 5 1 1 1
5 UKS MAZOVIA GRODZISK MAZ. 3 3 5 – 19 1 0 2
6 AS Stomil Olsztyn 3 2 2 – 8 0 2 1
7 Unifreeze Górzno 3 1 5 – 10 0 1 2
8 KKP Stomilanki Olsztyn 3 0 0 – 33 0 0 3

 

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA C”

1 kolejka

  • AZS Wrocław – KKS Polonia Tychy 0:0
  • KS SWD Wodzisław Śląski – UKS SAP Brzeg 15:0
  • UKS SMS Łódź – Astoria Szczerców 9:0
  • TS ROW Rybnik – Ślęza Wrocław 7:1

2 kolejka

  • Ślęza Wrocław – AZS Wrocław 2:2
  • UKS SAP Brzeg – Astoria Szczerców 1:5
  • KKP Polonia Tychy – UKS SMS Łódź 0:5
  • KS SWD Wodzisław Śląski – TS ROW Rybnik – przełożony na 25.04., g.17:00

3 kolejka

  • AZS Wrocław – KS SWD Wodzisław Śląski 6:0
  • UKS SMS Łódź – Ślęza Wrocław 9:0
  • Astoria Szczerców – KKS Polonia Tychy 2:0
  • TS ROW Rybnik – UKS SAP Brzeg 11:0

Tabela grupa C:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 UKS SMS Łódź 3 9 23 – 0 3 0 0
2 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 2 6 18 – 1 2 0 0
3 Astoria Szczerców 3 6 7 – 10 2 0 1
4 AZS WROCŁAW 3 5 8 – 2 1 2 0
5 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2 3 15 – 6 1 0 1
6 KKS POLONIA TYCHY 3 1 0- 7 0 1 2
7 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 1 3 – 18 0 1 2
8 UKS SAP BRZEG 3 0 1 – 31 0 0 3

 

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH „GRUPA D”

1 kolejka

  • KKP Unia Lublin – Łysica Bodzentyn 6:0
  • KSP Kielce – Bronowianka Kraków 4:0
  • UKS 3 Staszówka Jelna – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0
  • Resovia Rzeszów – Granit Bychawa 17:0

2 kolejka

  • Resovia Rzeszów – Łysica Bodzentyn 7:0
  • Bronowianka Kraków – Granit Bychowa 8:2
  • KSP Kielce – UKS 3 Staszówka Jelna 1:0
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – KKP Unia Lublin 1:3

3 kolejka

  • KKP Unia Lublin – KSP Kielce 4:2
  • UKS 3 Staszówka Jelna – Bronowianka Kraków 2:2
  • Resovia Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0
  • Granit Bychawa – Łysica Bodzentyn 1:6

Tabela grupa D:

  DRUŻYNY MECZE PUNKTY BRAMKI WYGRANE REMIS PORAŻKA
1 RESOVIA RZESZÓW 3 9 26 – 0 3 0 0
2 KKP UNIA LUBLIN 3 9 13 – 3 3 0 0
3 KSP KIELCE 3 6 7 – 4 2 0 1
4 UKS 3 Staszkówka Jelna 3 4 6 – 3 1 1 1
5 Bronowianka Kraków 3 4 10 – 8 1 1 1
6 ŁYSICA Bodzentyn 3 3 6 – 14 1 0 2
7 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 0 1 – 9 0 0 3
8 Granit Bychawa 3 0 3 – 31 0 0 3