W 4 grupach rozegrano 13 meczów, w których strzelono 64 bramek, co dało 4,92 bramki na jeden mecz. Faworyci rozgrywek Medyk Konin, UKS SMS Łódź i MUKS Praga Warszawa zgodnie z oczekiwaniami nadal nie zawodzą i wygrywają swoje mecze ligowe bez straty bramki.
Fatalny początek rozgrywek odnotował zespół Kotwicy Kórnik. Dwa mecze i dwa walkowery. Tydzień temu Kotwica nie pojechała na mecze do Gdańska, tym razem w meczu u siebie okazało się, że piłkarki gospodyń nie posiadały wymaganych dokumentów, co uniemożliwiło rozegranie oficjalnego meczu. Tym samym mecz zostanie zweryfikowany jako walkower dla Olimpii Szczecin. Pomimo to zespoły rozegrały mecz towarzyski, w którym 12:0 wygrała Olimpia.

W poszczególnych grupach doszło do kilku ciekawych meczów.

W grupie A: W najciekawszym meczu grupy Orzeł Wałcz pokonał rezerwy Medyk Konin 2:1 i z kompletem wygranych wspólnie z Medykiem I, Sztormem i Olimpią prowadzi w grupie. Sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy tymi 4 zespołami.

W grupie B: W meczu na szczycie tej grupy MUKS Praga rozgromił OKS Stomil. Co prawda trener zespół gości wystawił w tym meczu rezerwowy skład (seniorki w niedzielę rozgrywały zaległy mecz ligowy z AZS UW Warszawa) jednak nie ujmuje to dobrej grze zawodniczek z Warszawy i ich wysokiej wygranej. Prażanki na razie w drodze do ćwierćfinału miażdżą swoje rywalki i raczej niezagrożone wygrają swoją grupę.

Grupa C: Na czele tabeli znajdują się dwa zespoły UKS SMS Łódź i AZS Wrocław. Oba prowadzące zespoły rozgromiły sowich rywali. Łodzianki wygrały 19:0 z SWD Wodzisław Śląski, a Wrocławianki 7:0 na wyjeździe ROW Rybnik. Do walki o awans włączył się zespół UKS Bielawianka, który w ważnym meczu pokonał 2:0 LKS Rolnik B.Głogówek.

Grupa D: Na czele tabeli jako jedyny niepokonany zespół znajduje się UKS 3 Staszkówka Jelna. Zaskoczeniem jest porażka Bronowianki Kraków, która przegrał 0:2 z KSP Kielce. Za tydzień Krakowianki zagrają mecz ostatniej szansy z DAP Dębica. Porażka pozbawi ich szans na awans do najlepszej ósemki.

Za tydzień zostanie rozegrana 3 kolejka, która zapowiada koleje piłkarskie emocje.