Poznaliśmy dwa zespoły, które awansowały już do najlepszej czwórki Mistrzostw Polski. Są nimi: Orzeł Łódź i MUKS Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna. Pozostałe drużyny muszą walczyć o upragniony awans z grupy w piątkowych meczach.

Wyniki 1 dnia MP:

Czwartek 9 sierpnia 2018

  • AZS UAM Poznań – Orzeł Łódź1:4
  • Lady Grembach EE Łódź – UKS Sparta Daleszyce 7:4
  • SAN AZS Łódź – FA SGH Warszawa 0:4
  • Red Devils Ladies Chojnice – ISD-AJD Częstochowa 5:1
  • Gwiazda Toruń – KSS Kotwica Kórnik 0:4
  • MUKS Sokół Kolbuszowa – AP Kotwica Kołobrzeg 3:1
  • Lady Grembach EE Łódź – SAN AZS Łódź 6:0
  • Orzeł Łódź – Pogoń Tczew 7:2
  • UKS Sparta Daleszyce – FA SGH Warszawa 8:1
  • Red Devils Ladies Chojnice – Gwiazda Toruń 7:2
  • MUKS Sokół Kolbuszowa – KS Zamłynie ZA Kombud S.A. 4:0
  • ISD-AJD Częstochowa – KSS Kotwica Kórnik 2:3

Tabele:

Grupa A

  1. Orzeł Łódź 2 6 11-3
  2. AZS UAM Poznań 1 0 1-4
  3. Pogoń Tczew 1 0 2-7

Grupa B

  1. Lady Grembach EE Łódź 2 6 13-4  
  2. UKS Sparta Daleszyce 2 3 12-8
  3. Football Academy SGH Warszawa 2 3 5-8
  4. SAN AZS Łódź 2 0 0-10

Grupa C

  1. Red Devils Ladies Chojnice 2 6 12-3 
  2. KSS Kotwica Kórnik 2 6 7-2
  3. ISD – AJD Częstochowa 2 0 3-8
  4. Gwiazda Toruń 2 0 2-11

Grupa D

  1. MUKS Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna 2 6 7-1 
  2. AP Kotwica Kołobrzeg 1 0 1-3
  3. KS Zamłynie ZA Kombud S.A. 1 0 0-4

Terminarz MP

Piątek,10 sierpnia 2018

  • 12:00 – Pogoń Tczew – AZS UAM Poznań
  • 13:20 – FA SGH Warszawa – Lady Grembach EE Łódź
  • 14:00 – UKS Sparta Daleszyce – SAN AZS Łódź
  • 14:40 – KSS Kotwica Kórnik – Red Devils Ladies Chojnice
  • 15:20 – ISD-AJD Częstochowa – Gwiazda Toruń
  • 14:40 – AP Kotwica Kołobrzeg – KS Zamłynie ZA Kombud S.A

Sobota, 11 sierpnia 2018

  • 08:00 – mecz o miejsce 5-8
  • 08:40 – mecz o miejsce 5-8
  • 09:20 – mecz o miejsce 9-12
  • 09:20 – półfinał
  • 10:00 – mecz o miejsca 9-12
  • 10:00 – półfinał
  • 17:00 – mecz o 11 miejsce
  • 17:40 – mecz o 9 miejsce
  • 18:20 – mecz o 7 miejsce
  • 19:00 – mecz o 5 miejsce
  • 13:00 – mecz o 3 miejsce
  • 13:40 – FINAŁ