Na dziś we wszystkich ligach kobiet przełożono aż 46 meczów. Z tej puli w 14 przypadkach kluby nie ustaliły jeszcze terminu rozegrania zaległego meczu !!!

Wykaz wszystkich zaległych meczów:

26 października24

  • III liga małopolska – Progres Kraków – Prądniczanka Kraków 26.10., g.17:00
  • III liga lubuska – MUKS Kostrzyn – TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 26.10., g.16:30

27 października

  • III liga wielkopolska – AZS PWSZ Konin – KKPK Medyk POLOmarket III Konin  27.10., g.15:00

29 października

  • III liga – grupa łódzka – Krośniewianka Krośniewice – Błękitne Dmosin  29.10., g.11:00
  • III liga łódzka – MGUKS Pogoń Zduńska Wola – Fiero Zawisza Rzgów  29.10., g.15:00
  • III liga kobiet śląska II – LKS II Goczałkowice Zdrój – Wisła Skoczów 29.10., g.15:00
  • III liga świętokrzyska – Stal Kunów – Top-Spin Promnik 29.10., g.12:00
  • IV liga zachód – UKS Pogorzanka Pogorzyce – LKS Victoria Zalas  29.10., g.14:00
  • III świętokrzyska – MKS Orlicz Suchedniów – LUKS Wisła Nowy Korczyn 29.10., g.11:30

30 października

  • III liga śląska 2 – Polonia Tychy – BTS Rekord II Bielsko-Biała 30.10., g.14:00
  • III liga  świętokrzyska – Hetman Włoszczowa – KKP Kielce 30.10., g.13:00
  • III liga świętokrzyska – KSP Kielce – UKS Sparta Daleszyce  30.10., g.11:00
  • III liga łódzka – Wojownik Skierniewice – PTC Pabianice 30.10., g.13:00

5 listopada

  • III liga małopolska – Iskra Brzezinka – LKS Olimpia Osieczany  5.11., g.12:00
  • III liga grupa: świętokrzyska – Sparta Daleszyce – Top-Spin Promnik  5.11., g.???
  • III liga małopolska – Zielonka Wrząsowice – Tuchovia Tuchów 5.11., g.15:00

6 listopada

  • III liga małopolska – LKS Szaflary – Podgórze Kraków   6.11., g.13:30
  • III liga grupa śląsk II – Polonia Tychy – KKS Wisła Skoczów  6.11, g.14:00
  • III zachodnio-pomorska – MKS Hattrick Kołobrzeg – LKS Pomorzanin Nowogard 6.11., g.11:00
  • III liga świętokrzyska – UKS Hetmanki Włoszczowa – Kamienna Brody 6.11., g.11:30

11 listopada

  • III liga opolska – LKS Rolnik III B.Głogówek – Plon Błotnica Strzelecka 11.11., g.13:00
  • III liga dolnośląska wschód – KS AZS III Wrocław – UKS Bierutów  11.11, g.18:30

12 listopada

  • III liga małopolska – LKS Olimpia Osieczany – LKS Naprzód II Sobolów  12.11, g.13:00
  • II liga kobiet, grupa: kujawsko-pomorska – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – GSS Grodzisk Wielkopolski 12.11., g.11:00
  • II liga śląska – AZS PWSZ II Wałbrzych – Miedź Legnica  12.11., g.13:00
  • III liga świętokrzyska – LUKS Wisła Nowy Korczyn – Topspin Promnik  12.11., g.13:00
  • III liga małopolska – Trójka Staszówka/Jelna – LKS Szaflary 12.11, g.12:00

13 listopada

  • II liga kujawsko – pomorska – KKP Chełmża – AP Lechia Gdańsk  13.11., g.13:00

19 listopada

  • II liga łódzka – OKS Stomil Olsztyn – KU AZS UW   19.11., g.11:00

20 listopada

  • II liga kujawsko-pomorska – UKS Mustang Wielgie – KKP Chełmża 20.11., g.11:00

26 listopada

  • III liga warmia-mazury – Stomil II Olsztyn – KKP Stomil II Olsztyn    26.11., g.11:00
  • II liga łódzka – PKS Piastovia Piastów – OKS Stomil Olsztyn 26.11., g.12:00

Termin na dziś nie jest znany:

  • Ekstraliga – Medyk Konin – Mitech Żywiec
  • II liga kujawsko-pomorska – MKS Olimpia II Szczecin – KS Olimp Gościno
  • II liga łódzka – KS Teresin – Forty Piątnica
  • II liga lubelska – KS Starówka Nowy Sącz – DAP Dębica
  • III liga wielkopolska wschód – UKS Delfin Ślesin – AZS PWSZ Konin
  • III liga wielkopolska wschód – Medyk III – Delfin Ślesin
  • III liga małopolska – Glinik Gorlice – Zielonka Wrząsowice
  • III lubuska – Łucznik Strzelce Krajeńskie – MUKS 11 Zielona Góra
  • III lubuska – Łucznik Strzelce Krajeńskie – MUKS Kargowa
  • III liga zachodnio-pomorska – MKS Olimpia III Szczecin – MKS Hattrick Kołobrzeg
  • III liga zachodniopomorska – Olimpia III Szczecin – Zalew Stepnica
  • III kujawsko-pomorska – WAP Włocławek – KKP II Bydgoszcz
  • III liga kujawsko pomorska – GLKS Osielsko Żołędowo – ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
  • III liga łódzka – MKS Zduńska-Wola – Błękitne Dmosin
  • III liga lubelska – LKS Wierzchowiska – Perły Lublin
  • III liga lubelska – Kinga Krasnystaw – Potok Sitno
  • III liga lubelska – Iskra Krzemień – Sybilla Puławy
  • III liga świętokrzyska – Sparta Daleszyce – Orlicz Suchedniów
  • III liga świętokrzyska – Victoria Pińczów – Wisła Nowy Korczyn