10.06.2017 r., 1/2 finałów makroregionalnej ligi juniorek młodszych U16
UKS SMS Łódź – MUKS Praga Warszawa 2:1 (1:0)
bramki: 1:0 – Natalia Marczak 28′, 1:1 – Alicja Materek 49′, 2:1 – Angelika Kołodziejek 80+3′

sędzia: Anna Adamska
widzów: 100

Mecz faworytów rozgrywek już przed spotkaniem był okrzyknięty przedwczesnym finałem.
I faktycznie byliśmy świadkami świetnego meczu obfitującego w sytuacje bramkowe, duże tępo gry, ostre starcia zawodniczek, sportową walkę, rzuty karne i bramki. Oba zespoły zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Nikt nie kalkulował a wynik był cały czas sprawą otwartą.  W 28 minucie meczu sędzia podyktowała rzut karny w ocenie części zebranych kibiców mocno kontrowersyjny. Szansy nie zmarnowała Natalia Marczewska i UKS SMS prowadził do przerwy 1:0. Po przerwie byliśmy świadkami jeszcze bardziej zaciętego spotkania. W 45 minucie meczu sędzia podyktowała drugi rzut karny dla Łodzianek. Ten karny był ewidentny i na trybunach nie było słychać głosów sprzeciwu. Ponownie karnego wykonywała Natalia Marczewska ale tym razem jej strzał obroniła bramkarka MUKS Praga Natalia Betlińska. Trzy minuty później sędzia zawodów Anna Adamska ponownie podyktowała kolejny, już trzeci w tym spotkaniu rzut karny. Tym razem dla Warszawianek. Rzut karny wykorzystała Alicja Materek i wyniki zmienił się na 1:1. Z każdą minutą meczu przewagę w polu zyskiwały Prażanki groźnie atakując bramkę UKS SMS. W 60 minucie spotkania piłka po strzale jednej z zawodniczek z Warszawy trafiła w poprzeczkę Łodzianek. Gdy na zegarze boiskowym wybiła 80 minuta wszyscy zebrani na stadionie kibice czekali na serię rzutów karnych. Nic bardzie błędnego. W doliczonym czasie gry oba zespoły nadal atakowały licząc na wygraną. Skuteczniejsze w swych atakach były łodzianki, które w 83 minucie podwyższyły wynik na 2:1. Szczęśliwą strzelczynią zwycięskiej braki była Angelika Kołodziejek. Sędzia nie pozwoliła już na rozpoczęcie meczu i odgwizdała koniec tego pięknego widowiska.
Była to prawdziwa reklama futbolu kobiecego, a ten kto tego nie widział nich żałuje. Brawo dziewczyny, brawo sztaby szkoleniowe obu zespołów, brawo wierni kibice.