01.04.2017 r., I liga grupa północna
MUKS Praga Warszawa – KS Unifreezee Górzno 3:1 (0:0)
bramki: 1:0 – Kucharska 54′, 2:0 – Dymińska 60′, 3:0 – Materek 70′, 3:1 – Bała 90′
widzów: 40

skład MUKS Praga: Jandzio – Godlewska, Kownacka, Wierzbicka, Markowska, Kucharska, Materek, Dymińska, Lipa, Ogonowska, Wołosiewicz
rezerwowe: Łowicka, Cieszkowska, Jankowska, Kowalska, Apinyan, Bartman
trener: Grzegorz Machnacki

skład Unifreeze: Pilecka – Siwicka, Brzozowska, Domagalska, Jeleń, Głąb, Głowacka, Krobska, Hossa, Bała, Szymczak
rezerwowe: Stogowska, Kmieciak, Komorowska
trener: Grzegorz Bała

W ciepłą wiosenną sobotę byliśmy świadkami interesującego meczu I ligi kobiet. Gospodynie MUKS Praga od początku spotkania uzyskały przewagę w polu stwarzając sobie dobre sytuacje bramkowe. Tylko brak skuteczności Prażanek i ofiarna postawa Pauliny Pileckiej powodowała, że przez długi czas nie padła żadna bramka. W pierwszej połowie zespół gości miał jedną 100% sytuację, której nie wykorzystała Agata Bała będą sam na sam z Katarzyną Jandzio. Agata strzeliła dobrze ale bramkarka z Warszawy końcówką palców zmieniła tor lotu piłki, którą tuż z przed linii bramki wybiła zawodniczka z pola.
W drugiej połowie obraz meczu nie zmienił się. Stroną dominująca był zespół z Warszawy. Gospodynie nadal atakowały, co przyniosło efekt w 50 minucie. Bramkę na 1:0 strzeliła Agata Kucharska. Po kolejnych 6 minutach było już 2:0 dla gospodyń a strzelczynią bramki była niezawodna Klaudia Dymińska. Po stracie drugie bramki zespół z Górzna starał się atakował bramkę gospodyń, co nie przynosiło oczekiwanego efektu. W 70 minucie meczu szybka kontra zawodniczek Pragi został zakończona celnym strzałem reprezentantki Polski U17 Alicji Materek, która podwyższyła wynik na 3:0. W tym momencie było już wiadomo, że trzy punkty zostaną w Warszawie. W końcówce spotkania w 90 minucie Agata Bała ustaliła wynik meczu strzelając bramkę honorową dla Unifreeze.
Podsumowując MUKS Praga Warszawa wygrał to spotkania w pełni zasłużenie inkasując cenne 3 punkty, tak potrzebne w walce o utrzymanie w lidze. Natomiast zespół KS Unifreeze nie zaliczy tego meczu do udanych. Zawodniczki grały bardzo chaotycznie, bez pomysłu i determinacji, przegrywając mecz w którym niewiele miały do powiedzenia.