Opis Polonia Środa Wielkopolska

Dziś na stadionie średzkim o godzinie 11.00 rozegrałyśmy drugie kontrolne spotkanie. Naszym rywalem była drużyna z Grodziska Wielkopolskiego. Już w pierwszej minucie piłka po podaniu wędruje na skrzydło, po czym Nowicka dośrodkowuje, niestety piłka po strzale Nogalskiej powędrowała ponad bramką. Do 25 minuty wyprowadzałyśmy akcje skrzydłami i próbowałyśmy dośrodkowań piłki ze skrzydeł.  Niestety większość z nich padała łupem bramkarki. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 34 minuty kiedy to lewym skrzydłem Ciesiołka poprowadziła akcje i po dobrym dośrodkowaniu Nowicka strzeliła na 1:0. W 42 minucie kolejna akcja. Tym razem po dośrodkowaniu Nowickiej, Ciesiółka ustala wynik na 2:0. W 43 minucie po błędach w obronie Grodzisk zdobył bramkę kontaktową.

W pierwszych minutach po zmianie stron, po podaniu w pole karne przez Bielińską, piłkę w bramce umieszcza Ciesiółka i mamy wynik 3:1. Gra jest dość wyrównana, Grodzisk agresywnie atakuje. W 67 minucie następują dwie zmiany i wchodzą zawodniczki testowane. Na 4:1 bramkę strzelamy w 78 minucie po prostopadłym podaniu Drożak do Grzesik. W 82 minucie po podaniu Grzesik w pole karne Bielińska strzela na 5:1.
Mecz kończymy wysoką wygraną, jednak  błędów w tym spotkaniu nie ustrzegliśmy się i wiemy co należy poprawić i nad czym pracować.

30.07.2023, Środa Wielkopolska, mecz towarzyski
Polonia Środa Wlkp. – GSS Grodzisk Wlkp. 5:1 (2:1)
bramki: Nowicka, Ciesiółka x2, Grzesik, Bielińska – ???

Foto z meczu

Autor foto: Cz.Kościelski foto-polonia