Fragmenty oświadczenie SWD Wodzisław Śląski

Z bólem serca i ogromnym rozgoryczeniem informujemy, że Klub Sportowy SWD Wodzisław Śląski przestaje istnieć, a w zasadzie jesteśmy zmuszeni wycofać drużyny z ligi.
Zamiast świętowania 10-lecia istnienia Klubu Sportowego SWD, musimy ogłosić uroczystość żałobną.
Stało się to, co każdy klub kobiecy w Polsce na tym poziomie rozgrywkowym byłby zmuszony zrobić w Wodzisławiu Śląskim, czyli wycofać się z rozgrywek. W przypadku SWD jest to I liga, Centralna Liga Juniorek U18 oraz IV liga.
DZIĘKUJEMY Wam wszystkim i życzymy powodzenia naszym zawodniczkom, trenerom, kierownikom i innym osobom, które angażowały się i reprezentowały barwy KS SWD, dziękujemy Radnym Miasta Wodzisławia Śląskiego, którzy w większości praktycznie zawsze chcieli, aby Wodzisław Śl. był promowany przez kobiecą piłkę nożną.
Dziękujemy dyrektorom i nauczycielom szkół, do których uczęszczały nasze wspaniałe zawodniczki, sponsorom, trenerom reprezentacji Polski, departamentowi kobiecej piłki nożnej PZPN oraz wszystkim naszym rywalom, z którymi było nam dane rywalizować na przestrzeni tych 10. lat. Dziękujemy też mediom, które wspierają i promują ten wspaniały sport, a przede wszystkim Wam, drodzy sympatycy piłki nożnej kobiet.
źródło informacji/foto: SWD Wodzisław Śląski