Agnieszka Garbowska parafowała nową umowę z kobiecą Pogonią Szczecin. Kontrakt pomocniczki będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata, do końca czerwca 2025 roku.

Pomocniczka, która w miniony piątek obchodziła swoje 21. urodziny, w barwach Pogoni rozegrała 23 spotkania – 19 w lidze oraz cztery w Orlen Pucharze Polski, w których zdobyła jedną bramkę i zaliczyła również jedną asystę. W swojej karierze reprezentowała barwy Narwi Choroszcz, którego jest wychowanką, oraz Włókniarza Białystok, Unifreeze Górzno, a także bydgoskiego KKP

W 2021 roku Garbowska trafiła do Olimpii Szczecin, która rok później przekształciła się w Pogoń. – Cieszę się, że mogę dalej kontynuować swoją przygodę w Pogoni. Śmiało mogę powiedzieć, że znalazłam swoje miejsce i ludzi, którzy od pierwszych moich dni w Szczecinie uwierzyli i dalej wierzą we mnie, co pozwoliło mi się odbudować sportowo, jak i przede wszystkim mentalnie. Wierzę, że najlepszy czas jest jeszcze przede mną, a w nadchodzącym sezonie pomogę drużynie w walce o jak najwyższe cele – mówi skrzydłowa po podpisaniu nowej umowy ze szczecińską Pogonią.

źródło informacji/foto: Pogoń Szczecin