Z wielką radością informujemy Państwa o powstaniu przy Klubie Sportowym STRADOM Częstochowa KOBIECEJ SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ.
KS STRADOM to wielce zasłużony klub na mapie częstochowskiego futbolu. Warto przypomnieć tylko jeden fakt – to właśnie stąd w wielki piłkarski świat ruszył m.in. Kuba Błaszczykowski.
Od dziś jednak nie tylko chłopcy będą pracowali na chwałę tego klubu. Powołana do życia Sekcja Kobiet ma równie wielkie ambicje.
Klub chce zapewnić dziewczynom możliwość uczestnictwa w kompleksowych treningach piłkarskich. Już w tej chwili klub dysponuje pełną bazą treningową (boisko, hala) oraz wykwalifikowanym sztabem trenerskim.
Zajęcia będą się charakteryzowały pełnym profesjonalizmem połączonym z dobrą zabawą. Uśmiech dziecka w naszym klubie zawsze traktowany będzie PRIORYTETOWO .

Wszystkie dziewczyny z roczników 2002 -2006, które chcą spróbować gry w piłkę nożną pod okiem fachowców prosimy o kontakt pod nr. tel. 600 089 932 – Trener Katarzyna Bąk lub 501 260 543 – Prezes Marek Wojtal.
Zajęcia będą prowadzone na boisku klubowym KS STRADOM w Częstochowie przy ulicy Sabinowskiej 11/23 w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 16:30

Autor informacji i foto: STRADOM Częstochowa