03.06.2018, II liga, grupa kujawsko-pomorska
Lipno Stęszew – MKS Olimpia II Szczecin 2:1 (2:0)
bramki: Beata Konieczna 15’, Małgorzata Janowicz 38’ – Laura Witkowska 60’

skład KS Lipno: A.Żarnowska, K.Kociemba, K.Wojtyś, M Robakowska, M.Janowicz, K.Gawron, M.Dąbrowska, Z.Śliwińska, M.Szymankiewicz, M.Sobkowiak, B.Konieczna, A.Golczak, A.Ławniczak, A.Wróbel, W.Bober, K.Kwiatkowska, K.Manuszak, V. Kanellopoulou

Kibice byli świadkami kolejnego dobrego meczu dziewczyn ze Stęszewa. Po wygranej przed tygodniem z Biało-Zielonymi Gdańsk 3:0,  tym razem przyszło zwycięstwo z rezerwami Olimpii Szczecin 2:1. Dziewczyny z Lipna pomimo bardzo trudnej sytuacji w tabeli nadal walczą, za co należ się im wielkie brawa.

Relacja Magdaleny Robakowskiej: „Cieszymy się mega z wygranej no bo to 3 drużyna w tabeli, pomimo faktu ze Olimpia pierwsze 10-15 min nacierała na nas z całych sił nie były w stanie przedrzeć się przez genialnie dziś pracującą obronę…potem chyba przestały wierzyć w siebie a my po pięknej obronie ruszyłyśmy z atakiem…pierwszą bramkę zdobyła Beata Konieczna, następną zawodniczka z obrony Małgorzata Janowicz zamykając genialnie akcję główką!!!! do przerwy prowadzimy 2:0. W drugiej połowie po błędzie naszej bramkarki przeciwniczki zdobywają 1 bramkę ale my nie poddajemy się i walczymy do końca!. Na meczu była również nasza zawodniczka ( Anna Jóźwiak) która obecnie walczy z nowotworem 🙁 Anka podziękowała dziewczynom ze Szczecina które podczas naszego turnieju w listopadzie podarowały jej koszulkę , kubek i piłkę z podpisami zawodniczek ze Szczecina”. 

Komplet wyników – kolejka 20 – 2-3 czerwca

  • Kotwica Kórnik – Biało-Zielone Gdańsk 3:0
  • Lipno Stęszew – Olimpia II Szczecin 2:1
  • Gwiazda Toruń – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3:4
  • Lubuszanin Drezdenko – KKP Chełmża 0:4
  • AP Kotwica Kołobrzeg – Polonia Środa Wielkopolska 0:1
  • Orzeł Wałcz – GSS Grodzisk Wielkopolski 2:3

Fotki z meczu:

Autor foto: Magdalena Robakowska