MUKS Praga Warszawa – TS Mitech Żywiec 1:2 (1:0)
bramki: Dymitrowicz 30′- Nieciąg 65′, Suskova 90′

skład MUKS Praga: Jandzio – Godlewska, Kownacka, Wierzbicka, Markowska, Kucharska, Materek, Dymińska, Dymitrowicz, Wołosiewicz, Ogonowska
rezerwowe: Łowicka, Sokołowska, Olszowska, Lipa, Apinyan, Jankowska, Cieszkowska
trener: Grzegorz Machnacki

skład TS Mitech: Hudecka – Zegan, Zasada, Rżany, Gębka, Suskova, Droździk, Chrzanowska (Spandel), Wnuk, P. Wiśniewska, Frączek (Nieciąg)
rezerwowe: Cholewska
trener: Robert Sołtysek

MUKS Praga przystępował do meczu 1/4 Pucharu Polski z wielkimi nadziejami na sprawienie kolejnej niespodzianki. W poprzednich rundach pucharu Warszawianki wyeliminowały dwa inne zespoły z ekstraligi GOSiRKi Piaseczno i KU AZS PSW Biała Podlaska.
Tym razem po bardzo zaciętym meczu wygrał TS Mitech. Dziewczyny z Warszawy były bardzo blisko sprawienia sensacji. Do przerwy prowadziły 1:0, a decydującą bramkę straciły dopiero w 90 minucie. Karne były, tuż, tuż … Zabrakło trochę zimnej krwi i doświadczenia, a Praga cieszyłaby się z awansu. Drużynie z Żywca gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinale, a zawodniczkom MUKS Praga utrzymania w I lidze, a w przyszłym sezonie wywalczenia awansu do ekstraligi, bo na to zasługują.