MMP U18 w Futsalu. Grupy Eliminacyjne:

Grupa 1 – Pogoń Tczew, 11.11.2019, godz. 11:00 (Hala Sportowa II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, przy ulicy Królowej Marysieńki 10)

Terminarz:

  • 11:00, Stomilanki Olsztyn – Pogoń Tczew
  • 11:35, Victoria SP2 Sianów – AP Kotwica Kołobrzeg
  • 12:10, FC Gwiazda Toruń – Pogoń Tczew
  • 12:45, Stomilanki Olsztyn – Victoria SP2 Sianów
  • 13:20, AP Kotwica Kołobrzeg – FC Gwiazda Toruń
  • 13:55, Pogoń Tczew – Victoria SP2 Sianów
  • 14:30, AP Kotwica Kołobrzeg – Stomilanki Olsztyn
  • 15:05, FC Gwiazda Toruń – Victoria SP2 Sianów
  • 15:40, AP Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Tczew
  • 16:15, FC Gwiazda Toruń – Stomilanki Olsztyn

——————————————————————–

Grupa 2 – AZS UW Warszawa, 11.11.2019, godz. 9:00 (hala CSiR Uniwersytetu Warszawskiego ul. Banacha 2 a w Warszawie)

Terminarz:

  • 9:00, MUKS Praga Warszawa – AZS UW Warszawa
  • 9:30, Kotan Ozorków – Włókniarz Konstantynów
  • 10:00, Grabka Grabica – MUKS Praga Warszawa
  • 10:30, LUKSAS Junior Szczerców – Kotan Ozorków
  • 11:00, Grabka Grabica – AZS UW Warszawa
  • 11:30, LUKSAS Junior Szczerców – Włókniarz Konstantynów
  • 12:00, Kotan Ozorków – AZS UW Warszawa
  • 12:30, Grabka Grabica – LUKSAS Junior Szczerców
  • 13:30, Włókniarz Konstantynów – MUKS Praga Warszawa
  • 14:00, Kotan Ozorków – Grabka Grabica
  • 14:30, AZS UW Warszawa – LUKSAS Junior Szczerców
  • 15:00, MUKS Praga Warszawa – Kotan Ozorków
  • 15:30, AZS UW Warszawa – Włókniarz Konstantynów
  • 16:00, MUKS Praga Warszawa – LUKSAS Junior Szczerców
  • 16:30, Włókniarz Konstantynów – Grabka Grabica

———————————————————————-

Grupa 3 – AZS UAM Poznań, 11.11.2019, godz. 9:00 (Hala UAM ul. Zagajnikowa 9 (Kampus Morasko).

Terminarz:

  • 9:00, AZS UAM Poznań – Ślęza Wrocław
  • 9:30, Bielawianka Bielawa – Polonia Świdnica
  • 10:00, KA 4 resPect – Ślęza Wrocław
  • 10:30, AZS UAM Poznań – Bielawianka Bielawa
  • 11:00, Polonia Świdnica – KA 4 resPect
  • 11:30, Ślęza Wrocław – Bielawianka Bielawa
  • 12:00, Polonia Świdnica – AZS UAM Poznań
  • 12:30, KA 4 resPect – Bielawianka Bielawa
  • 13:00, Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław
  • 13:30, KA 4 resPect – AZS UAM Poznań

——————————————————————

Grupa 4 – Rolnik Głogówek, 11.11.2019, godz. 11:00 (Hala Sportowa w Głogówku przy ul Kościuszki 10c)

Terminarz:

  • 11:00, Unia Opole – SWD Wodzisław Śląski
  • 11:30, UKKS Istebna – ROW Rybnik
  • 12:00, Rolnik Głogówek – Unia Opole
  • 12:30, SWD Wodzisław Śląski – UKKS Istebna
  • 13:00, ROW Rybnik – Rolnik Głogówek
  • 13:30, UKKS Istebna – Unia Opole
  • 14:00, ROW Rybnik – SWD Wodzisław Śląski
  • 14:30, Rolnik Głogówek – UKKS Istebna
  • 15:00, Unia Opole – ROW Rybnik
  • 15:30, SWD Wodzisław Śląski – Rolnik Głogówek

————————————————————-

Grupa 5 – Wierzbowianka Kraków, 11.11.2019, godz. 11:00 (Wierzbno w hali sportowej w Koniuszy nr.19, Szkoła Podstawowa)

Terminarz: ?

—————————————————————————

Grupa 6 – Polonia Tychy, 11.11.2019, godz. 8:30 (Hali Sportowej Tychy ul. Piłsudskiego 20)

Terminarz:

  • 8:30 Polonia Tychy – Rozbark Bytom
  • 9:00 FSA Kraków – Respekt Myślenice
  • 9:30 Olimpia Osieczany – Rozbark Bytom
  • 10:00 Polonia Tychy – FSA Kraków
  • 10:30 Olimpia Osieczany – Respekt Myślenice
  • 11:00 Rozbark Bytom – FSA Kraków
  • 11:30 Polonia Tychy – Respekt Myślenice
  • 12:00 Olimpia Osieczany – FSA Kraków
  • 12:30 Respekt Myślenice – Rozbark Bytom
  • 13:00 Polonia Tychy – Olimpia Osieczany

—————————————————————————-

Grupa 7 – Resovia Rzeszów, 11.11.2019, godz. 9:30 (Hala sportowa ul. Miłocińska 42, 35-909 Rzeszów)

Terminarz:

  • 9:30, Resovia Rzeszów – Sokół Kolbuszowa
  • 10:05, UKS Staszkówka Jelna – MKS Tarnovia Tarnów
  • 10:40, Naprzód Sobolów – Sokół Kolbuszowa
  • 11:15, Resovia Rzeszów – UKS Staszkówka Jelna
  • 11:50, MKS Tarnovia Tarnów – Naprzód Sobolów
  • 12:25, Sokół Kolbuszowa – UKS Staszkówka Jelna
  • 13:00, MKS Tarnovia Tarnów – Resovia Rzeszów
  • 13:35, Naprzód Sobolów – UKS Staszkówka Jelna
  • 14:10, MKS Tarnovia Tarnów – Sokół Kolbuszowa
  • 14:45, Naprzód Sobolów – Resovia Rzeszów