W pierwszej kolejce MMP U18 w Futsalu rozegrano 8 meczów. W meczach tych zawodniczki strzeliły 35 bramek, co dało średnio 4,37 bramki na 1 mecz.  
W sobotę każdy z zespołów rozegra po 2 mecze, które zdecydują o kolejności miejsc w poszczególnych grupach.

MMP U18 w Futsalu

Grupa 1

  • UKS 3 Staszkówka Jelna – AZS UJ Kraków 2:2 (1:0)
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS SMS II Łódź 3:1 (1:0)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. BTS Rekord Bielsko-Biała  1 3 3-1
2. UKS 3 Staszkówka Jelna 1 1 2-2
3. AZS UJ Kraków 1 1 2-2
4. UKS SMS II Łódź 1 0 1-3

 

do rozegrania:

  • UKS 3 Staszkówka Jelna – UKS SMS II Łódź, 5 grudnia, 8:30
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – AZS UJ Kraków, 5 grudnia 9:20
  • AZS UJ Kraków – UKS SMS II Łódź, 5 grudnia, 15:10
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS 3 Staszkówka Jelna, 5 grudnia 16:00

————————————

Grupa 2

  • Bielawianka Bielawa – Wierzbowianka Wierzbno 2:5 (0:3)
  • TS ROW Rybnik – AZS UMCS Lublin 3:0 (2:0)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Wierzbowianka Wierzbno 1 3 5-2
2. TS ROW Rybnik 1 3 3-0
3. Bielawianka Bielawa 1 0 2-5
4. AZS UMCS Lublin 1 0 0-3

 

do rozegrania:

  • Bielawianka Bielawa – AZS UMCS Lublin, 5 grudnia, 10:00
  • TS ROW Rybnik – Wierzbowianka Wierzbno, 5 grudnia, 11:00
  • Wierzbowianka Wierzbno – AZS UMCS Lublin, 5 grudnia, 16:50
  • TS ROW Rybnik – Bielawianka Bielawa, 5 grudnia, 17:40

————————————-

Grupa 3

  • Stomilanki Olsztyn – FSA Kraków 5:1 (4:0)
  • SWD Wodzisław Śląski – UKS SMS Łódź 1:6 (0:2)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS SMS Łódź 1 3 6-1
2. Stomilanki Olsztyn 1 3 5-1
3. FSA Kraków 1 0 1-5
4. SWD Wodzisław Śląski 1 0 1-6

 

do rozegrania:

  • Stomilanki Olsztyn – UKS SMS Łódź, 5 grudnia, 11:50
  • SWD Wodzisław Śląski – FSA Kraków, 5 grudnia, 12:40
  • FSA Kraków – UKS SMS Łódź, 5 grudnia, 18:30
  • SWD Wodzisław Śląski – Stomilanki Olsztyn, 5 grudnia, 19:20

————————————–

Grupa 4

  • Pogoń Tczew – AZS UAM Poznań 3:0 (0:0)
  • Wanda Kraków – LUKS Astoria Junior Szczerców 1:0 (0:0)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Pogoń Tczew 1 3 3-0
2. Wanda Kraków 1 3 1-0
3. LUKS Astoria Junior Szczerców 1 0 0-1
4. AZS UAM Poznań 1 0 0-3

 

do rozegrania:

  • Pogoń Tczew – LUKS Astoria Junior Szczerców, 5 grudnia, 13:30
  • Wanda Kraków – AZS UAM Poznań, 5 grudnia, 14:20
  • AZS UAM Poznań – LUKS Astoria Junior Szczerców, 5 grudnia, 20:10
  • Wanda Kraków – Pogoń Tczew, 5 grudnia, 21:00

 

Autor foto: Stomilanki Olsztyn