MMP U18 w futsalu

Dzień 1. Piątek (06.12.2019)

  • Mecz nr 1, godzina 13:00, Respekt Myślenice – ROW Rybnik
  • Mecz nr 2, godzina 13:50, AZS UW Warszawa – Ślęza Wrocław
  • Mecz nr 3, godzina 14:40, Stomilanki Olsztyn – FSA Kraków
  • Mecz nr 4, godzina 15:30, BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS 3 Staszkówka Jelna

Oficjalne otwarcie MMP, godzina 16:20.

  • Mecz nr 5, godzina 16:40, Tarnovia Tarnów – MUKS Praga Warszawa
  • Mecz nr 6, godzina 17:30, LUKS Ziemia Lubińska – Sparta Daleszyce
  • Mecz nr 7, godzina 18:20, Pogoń Tczew – Bielawainka Bielawa
  • Mecz nr 8, godzina 19:10, Wanda Kraków – SWD Wodzisław Śląski

Dzień 2. Sobota (07.12.2019)

  • Mecz nr 9, godzina 08:30, Respekt Myślenice – Ślęza Wrocław
  • Mecz nr 10, godzina 09:20, AZS UW Warszawa – ROW Rybnik
  • Mecz nr 1,1 godzina 10:10, Stomilanki Olsztyn – UKS 3 Staszkówka Jelna
  • Mecz nr 12, godzina 11:00, BTS Rekord Bielsko-Biała – FSA Kraków
  • Mecz nr 13, godzina 11:50, Tarnovia Tarnów – Sparta Daleszyce
  • Mecz nr 14, godzina 12:40, LUKS Ziemia Lubińska – MUKS Praga Warszawa
  • Mecz nr 15, godzina 13:30, Pogoń Tczew – SWD Wodzisław Śląski
  • Mecz nr 16, godzina 14:20, Wanda Kraków – Bielawainka Bielawa
  • Mecz nr 17, godzina 15:10, ROW Rybnik – Ślęza Wrocław
  • Mecz nr 18, godzina 16:00, AZS UW Warszawa – Respekt Myślenice
  • Mecz nr 19, godzina 16:50, FSA Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna
  • Mecz nr 20, godzina 17:40, BTS Rekord Bielsko-Biała – Stomilanki Olsztyn
  • Mecz nr 21, godzina 18:30, Tarnovia Tarnów – Sparta Daleszyce
  • Mecz nr 22, godzina 19:20, LUKS Ziemia Lubińska – MUKS Praga Warszawa
  • Mecz nr 23, godzina 20:10, Bielawainka Bielawa – SWD Wodzisław Śląski
  • Mecz nr 24, godzina 21:00, Wanda Kraków – Pogoń Tczew

Dzień 3. Niedziela (08.12.2019)

  • Mecz nr 25 ¼ finału, godzina 09:00, 1A-2B.
  • Mecz nr 26 ¼ finału, godzina 10:00, 1C-2D.
  • Mecz nr 27 ¼ finału, godzina 11:00, 2A-1B.
  • Mecz nr 28 ¼ finału, godzina 12:00, 2C-1D.
  • Mecz nr 29 ½ finału, godzina 13:00, 25-26.
  • Mecz nr 30 ½ finału, godzina 14:00, 27-28.
  • Mecz nr 31 o 3 miejsce, godzina 15:00.
  • Mecz nr 32 Finał, godzina 16:00.

Zakończenie MMP, godzina 17:30.