W pierwszym meczu grupy C doszło do ciekawego starcia pomiędzy ROW Rybnik a Football Success Academy Kraków. Zawodom towarzyszył żywiołowy doping licznie zgromadzonych kibiców. Mecz był bardzo wyrównany. W 5 minucie meczu sędzia meczu podyktowała rzut karny dla FSA Kraków, wykorzystany przez Lenę Muchę. Krakowianki rozgrywały świetne zawody, grały uważnie w obronie i ambitnie w ataku. Zespół ROW starał się atakować bramkę rywalek ale nie przynosiło to oczekiwanego efektu. W drugiej połowie byliśmy świadkami prawdziwej walki o każdy metr boiska. W 12 minucie meczu Katarzyna Kubik wyrównała stan meczu na 1:1. Minutę później ponownie Krakowianki wyszły na prowadzenie po bramce strzelonej przez Klaudię Stefańską. ROW jeszcze bardziej przyspieszył tempo gry. W 15 minucie było już 2:2 po bramce Liwi Garcarczyk. W 19 minucie po pięknej akcji zespołu, ROW wyszedł na prowadzenie po bramce Marty Miś.
To był prawdziwy pokaz futsalu na najwyższym poziomie. Brawo dziewczyny !!! W tej grupie czekają nas jeszcze wielkie emocje.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U18

Grupa C

• ROW Rybnik – Football Success Academy Kraków 3:2 (0:1)
    bramki: Katarzyna Kubik12’, Liwia Garcarczyk 15’, Marta Miś 19’ – Lena Mucha 5’, Klaudia Stefańska 13’