MMP U17 w Futsalu. II runda eliminacji.

Awans wywalczyły następujące zespoły: AS Stomil Olsztyn, Pogoń Tczew, MUKS Praga Warszawa, Tęcza Bydgoszcz, AZS UAM Poznań, Unia Opole, UKS SMS Łódź, Ząbkovia Ząbki, GKS GieKSa Katowice, BTS Rekord Bielsko-Biała, SWD Wodzisław Śląski, UKS 3 Staszkówka Jelna, Tarnovia Tarnów.

Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz turnieju TS ROW Rybnik i obrońca tytułu z poprzedniego sezonu Wierzbowianka Wierzbno.

——————————————–

Faza II Grupa 1

  • Pogoń Tczew – Tęcza II Bydgoszcz 2:1
  • AS Stomil Olsztyn – Marcus Gdynia 6:1
  • Marcus Gdynia – Pogoń Tczew 1:6
  • AS Stomil Olsztyn – Tęcza II Bydgoszcz 4:2
  • Marcus Gdynia – Tęcza II Bydgoszcz 9:3
  • AS Stomil Olsztyn – Pogoń Tczew 5:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AS Stomil Olsztyn 3 9 15-3
2. Pogoń Tczew 3 6 8-7
3. Marcus Gdynia 3 3 11-15
4. Tęcza II Bydgoszcz 3 0 6-15

———————————————–

Faza II Grupa 2

  • Legia Soccer Schools – Włókniarz Białystok 2:1
  • MUKS Praga Warszawa – Tęcza Bydgoszcz 2:0
  • Włókniarz Białystok – Tęcza Bydgoszcz 1:5
  • Legia Soccer Schools – MUKS Praga Warszawa 0:2
  • Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa 4:4
  • Legia Soccer Schools – Tęcza Bydgoszcz 1:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. MUKS Praga Warszawa 3 7 8-4
2. Tęcza Bydgoszcz 3 6 7-4
3. Legia Soccer Schools 3 3 3-5
4. Włókniarz Białystok 3 1 6-11

————————————————-

Faza II Grupa 3

  • Dargfil Tomaszów Mazowiecki – UKS SMS Łódź 0:5
  • LUKS Astoria Junior Szczerców – Ząbkovia Ząbki 0:2
  • Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 1:3
  • LUKS Astoria Junior Szczerców – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0:2
  • Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Ząbkovia Ząbki 0:2
  • UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Junior Szczerców 10:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS SMS Łódź 3 9 18-2
2. Ząbkovia Ząbki 3 6 5-3
3. Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3 3 2-7
4. LUKS Astoria Junior Szczerców 3 0 1-14

————————————————-

Faza II Grupa 4

  • Unia Opole – Rolnik B.Głogówek 1:1
  • Ślęza Wrocław – AZS UAM Poznań 3:9
  • Rolnik B.Głogówek – Ślęza Wrocław 0:2
  • Unia Opole – AZS UAM Poznań 0:3
  • Ślęza Wrocław – Unia Opole 1:2
  • Rolnik B.Głogówek – AZS UAM Poznań 1:6

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AZS UAM Poznań 3 9 18-4
2. Unia Opole 3 4 3-5
3. Ślęza Wrocław 3 3 6-11
4. Rolnik B.Głogówek 3 1 2-9

————————————————

Faza II Grupa 5

  • BTS Rekord Bielsko-Biała – Football Wizards Myślenice 3:0
  • FSA Kraków – SWD Wodzisław Śląski 0:0
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – FSA Kraków 1:0
  • Football Wizards Myślenice – SWD Wodzisław Śląski 1:1
  • FSA Kraków – Football Wizards Myślenice 2:1
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – SWD Wodzisław Śląski 0:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. BTS Rekord Bielsko-Biała 3 6 4-2
2. SWD Wodzisław Śląski 3 5 3-1
3. FSA Kraków 3 4 2-2
4. Football Wizards Myślenice 3 1 2-6

———————————————————–

Faza II Grupa 6

  • Respekt Myślenice – Prądniczanka Kraków 0:1
  • AP Szaflary – GKS GieKSa Katowice 0:13
  • GKS GieKSa Katowice – Prądniczanka Kraków 4:0
  • Respekt Myślenice – AP Szaflary 6:2
  • Prądniczanka Kraków – AP Szaflary 5:1
  • Respekt Myślenice –  GKS GieKSa Katowice 0:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. GKS GieKSa Katowice 3 9 21-0
2. Prądniczanka Kraków 3 6 6-5
3. Respekt Myślenice 3 3 6-7
4. AP Szaflary 3 0 3-24

—————————————————–

Faza II Grupa 7

  • Beniaminek Profbud Krosno – Perły Lublin 2:0
  • UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna – Tarnovia Tarnów 7:2
  • Beniaminek Profbud Krosno – Tarnovia Tarnów 1:2
  • UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna – Perły Lublin 7:1
  • Beniaminek Profbud Krosno – UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna 2:9
  • Tarnovia Tarnów – Perły Lublin 8:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 9 23-5
2. Tarnovia Tarnów 3 6 12-8
3. Beniaminek Profbud Krosno 3 3 5-11
4. Perły Lublin 3 0 1-17

 

Foto: UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna