Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U16 w futsalu.  

W dniach 10-12.01.2020 w Hali Sportowej  Gimnazjum nr 1 w Głogówku odbyły się MMP U16 w futsalu. W imprezie wzięło udział 16 zespołów. Bezapelacyjnie najlepszym zespołem był UKS 3 Staszkówka Jelna, który zdobył Mistrzostwo Polski.
Zawodniczki Mistrza Polski wygrały wszystkie 6 meczów z LUKS Astoria Junior Szczerców 5:2, Stomilanki Olsztyn 3:0, SWD Wodzisław Śląski 2:0, Pogoń Tczew 7:1, AZS UW Warszawa 1:0, SWD Wodzisław Śląski 6:1. 

Ostateczna kolejność MMP U16 to:

  1. UKS 3 Staszkówka Jelna
  2. SWD Wodzisław Śląski
  3. Wierzbowianka Wierzbno
  4. AZS UW Warszawa
    5-8. Rekord Bielsko-Biała, FAS Kraków, Pogoń Tczew, UKS Ząbkovia Ząbki.

Zawodniczki w całej imprezie strzeliły 168 bramek !

Wyniki MMP U16:

Mecze o medale:

  • Finał, SWD Wodzisław Śląski – UKS 3 Staszkówka Jelna 1:6
  • Mecz o 3 miejsce, Wierzbowianka Wierzbno – AZS UW Warszawa 5:3

—————————————————————————-

1/2 finałów MMP U16:

  • SWD Wodzisław Śląski – Wierzbowianka Wierzbno 6:2
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – AZS UW Warszawa 1:0

—————————————————————————–

1/4 finałów MMP U16:

  • Rekord Bielsko-Biała – SWD Wodzisław Śląski 0:3
  • FAS Kraków – Wierzbowianka Wierzbno 1:6
  • Pogoń Tczew – UKS 3 Staszkówka Jelna 1:7
  • UKS Ząbkovia Ząbki – AZS UW Warszawa 0:0, karne 0-2

—————————————————————————–

Grupa A

  • Bielawianka Bielawa – Rekord Bielsko-Biała 1:3
  • Pogoń Tczew – KSP Kielce 4:2
  • Bielawianka Bielawa – KSP Kielce 9:0
  • Pogoń Tczew – Rekord Bielsko-Biała 0:3
  • Rekord Bielsko-Biała – KSP Kielce 1:0
  • Pogoń Tczew – Bielawianka Bielawa 5:2

Tabela

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Rekord Bielsko-Biała (awans) 3 9 7-1
2. Pogoń Tczew (awans) 3 6 9-7
3. Bielawianka Bielawa 3 3 12-8
4. KSP Kielce 3 0 2-14


Grupa B

  • LUKS Astoria Junior Szczerców – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:5
  • Stomilanki Olsztyn – SWD Wodzisław Śląski 1:5
  • LUKS Astoria Junior Szczerców – SWD Wodzisław Śląski 3:5
  • Stomilanki Olsztyn – UKS 3 Staszkówka Jelna 0:3
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – SWD Wodzisław Śląski 2:0
  • Stomilanki Olsztyn – LUKS Astoria Junior Szczerców 3:2

Tabela

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UKS 3 Staszkówka Jelna (awans) 3 9 10-2
2. SWD Wodzisław Śląski (awans) 3 6 10-6
3. Stomilanki Olsztyn 3 3 4-10
3. LUKS Astoria Junior Szczerców 3 0 7-13

 

Grupa C

  • UKS Ząbkovia Ząbki – FSA Kraków 1:6
  • Rolnik B.Głogówek – KSB Lędziny 1:5
  • UKS Ząbkovia Ząbki – KSB Lędziny 3:1
  • Rolnik B.Głogówek – FSA Kraków 2:1
  • FSA Kraków – KSB Lędziny 4:1
  • Rolnik B.Głogówek – UKS Ząbkovia Ząbki 1:7

Tabela

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. FSA Kraków (awans) 3 6 11-4
2. UKS Ząbkovia Ząbki (awans) 3 6 11-8
3. KSB Lędziny 3 3 7-8
4. Rolnik B.Głogówek 3 3 4-13


Grupa D

  • Wierzbowianka Wierzbno – AZS UW Warszawa 2:4
  • MUKS Praga Warszawa – AS Stomil Olsztyn 6:3
  • Wierzbowianka Wierzbno – AS Stomil Olsztyn 7:0
  • MUKS Praga Warszawa – AZS UW Warszawa 2:2
  • AZS UW Warszawa – AS Stomil Olsztyn 1:0
  • MUKS Praga Warszawa – Wierzbowianka Wierzbno 1:4

Tabela

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. AZS UW Warszawa (awans) 3 7 7-4
2. Wierzbowianka Wierzbno (awans) 3 6 13-5
3. MUKS Praga Warszawa 3 4 9-9
4. AS Stomil Olsztyn 3 0 3-14