Eliminacje MMP U16 w futsalu
W dniach 19-20 grudnia odbędzie się 10 turniejów eliminacji MMP U16 w Futsalu. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz 4 najlepsze zespoły z drugich miejsc w grupach przy zachowaniu obostrzeń regulaminowych. Bez eliminacji w finałach zagrają gospodynie Wierzbowianaka Wierzbno oraz obrończynie tytułu UKS 3 Staszkówka-Jelna.
Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 8-10 styczeń 2021 roku, a gospodarzem turnieju będzie Wierzbowianaka Wierzbno.
Grupa 1 – AZS UAM Poznań, 20-12-2020, godz. 9:00
hala UAM ul. Zagajnikowa 9 (Kampus Morasko).
terminarz meczów:
- 9:00, AZS UAM Poznań – Tęcza Bydgoszcz
- 9:40, Perfecta Złotów – AP Marcus Gdynia
- 10:20, AZS UAM Poznań – Olimpia Szczecin
- 11:00, Tęcza Bydgoszcz – AP Marcus Gdynia
- 11:40, AZS UAM Poznań – Perfecta Złotów
- 12:20, Tęcza Bydgoszcz – Olimpia Szczecin
- 13:00, AZS UAM Poznań – AP Marcus Gdynia
- 13:40, Perfecta Złotów – Olimpia Szczecin
- 14:20, Tęcza Bydgoszcz – Perfecta Złotów
- 15:00, AP Marcus Gdynia – Olimpia Szczecin
———————————————————————–
Grupa 2 – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, 20-12-2020, godz. 9:00
Hala OSiR ul. Lipnowska 11c 87-720 Ciechocinek.
terminarz meczów:
- 9:00, Jedynka Aleksandrów Kujawski – Stomil Olsztyn SA
- 9:45, AS Stomil Olsztyn – Pogoń Tczew
- 10:30, Viking Aleksandrów Kujawski – Jedynka Aleksandrów Kujawski
- 11:15, Stomil Olsztyn SA – AS Stomil Olsztyn
- 12:00, Pogoń Tczew – Viking Aleksandrów Kujawski
- 12:45, Jedynka Aleksandrów Kujawski – AS Stomil Olsztyn
- 13:30, Stomil Olsztyn SA – Pogoń Tczew
- 14:15, AS Stomil Olsztyn – Viking Aleksandrów Kujawski
- 15:00, Pogoń Tczew – Jedynka Aleksandrów Kujawski
- 15:45, Viking Aleksandrów Kujawski – Stomil Olsztyn SA
————————————————————————–
Grupa 3 – Włókniarz Białystok, 20-12-2020, godz. 10:00
Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku ul. Jesienna 8.
terminarz meczów:
- 10:00, Włókniarz Białystok – UKS SMS II Łódź
- 10:40, Ząbkovia Ząbki – URSUS Warszawa
- 11:20, Włókniarz Białystok – Ząbkovia Ząbki
- 12:00, MUKS Praga Warszawa – UKS SMS II Łódź
- 12:40, Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa
- 13:20, URSUS Warszawa – Włókniarz Białystok
- 14:00, MUKS Praga Warszawa – URSUS Warszawa
- 14:40, UKS SMS II Łódź – Ząbkovia Ząbki
- 15:20, URSUS Warszawa – UKS SMS II Łódź
- 16:00, Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa
————————————————————————–
Grupa 4 – Mazovia Grodzisk Mazowiecki, 19.12.2020, godz. 9:00
Hala sportowa w Łazach, ul. Ks. Henryka Słojewskiego 1, 05-552 Wólka Kosowska.
terminarz meczów:
- 9:00, Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Rekord Brzeziny
- 9:40, LUKS Astoria Junior Szczerców – AZS UW Warszawa
- 10:20, UKS SMS Łódź – Rekord Brzeziny
- 11:00, Mazovia Grodzisk Mazowiecki – LUKS Astoria Junior Szczerców
- 11:40, AZS UW Warszawa – UKS SMS Łódź
- 12:20, Rekord Brzeziny – LUKS Astoria Junior Szczerców
- 13:00, AZS UW Warszawa – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
- 13:40, UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Junior Szczerców
- 14:20, AZS UW Warszawa – Rekord Brzeziny
- 15:00, UKS SMS Łódź – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
—————————————————————————-
Grupa 5 – Ziemia Lubińska Lubin, 20-12-2020, godz. 11:00
Hala sportowa w Chocianowie ul. Kasztanowa 5.
Zespoły występujące w turnieju:
- Unia Opole
- Ślęza Wrocław
- Ziemia Lubińska
- Bielawianka Bielawa
- Rolnik B.Głogówek
—————————————————————————–
Grupa 6 – GKS Katowice, 20-12-2020, godz. 9:00
Hala Ośrodka Sportowego w Szopienicach.
terminarz meczów:
- 9:00, GKS Katowice – Piastunki Gliwice
- 9:40, TS ROW Rybnik – GOL Częstochowa
- 10:20, Polonia Tychy – GKS Katowice
- 11:00, Piastunki Gliwice – TS ROW Rybnik
- 11:40, GOL Częstochowa – Polonia Tychy
- 12:20, GKS Katowice – TS ROW Rybnik
- 13:00, Piastunki Gliwice – GOL Częstochowa
- 13:40, Polonia Tychy – TS ROW Rybnik
- 14:20, GKS Katowice – GOL Częstochowa
- 15:00, Piastunki Gliwice – Polonia Tychy
——————————————————————————
Grupa 7 – SWD Wodzisław Śląski, 19-12-2020, godz. 10:00
Hala sportowa w Jastrzębiu Zdroju Al. Jana Pawła II 6.
terminarz meczów:
- 10:00, SWD Wodzisław Śląski – BTS Rekord Bielsko-Biała
- 10:45, Wisła Skoczów – Gimnazjum Istebna
- 11:15, SWD Wodzisław Śląski – Gimnazjum Istebna
- 12:00, BTS Rekord Bielsko-Biała – Wisła Skoczów
- 12:45, Gimnazjum Istebna – BTS Rekord Bielsko-Biała
- 13:30, SWD Wodzisław Śląski – Wisła Skoczów
——————————————————————————
Grupa 8 – DAB Dębica, 19-12-2020, godz. 15:00
Hala sportowa SP6, ul. Łysogórska 25.
terminarz meczów:
- 15:00, Puszcza Niepołomice – Beniaminek Krosno Girls
- 15:30, Naprzód Sobolów – Canpack Okocimski Brzesko
- 16:00, DAP Dębica – Beniaminek Krosno Girls
- 16:30, Puszcza Niepołomice – Naprzód Sobolów
- 17:00, DAP Dębica – Canpack Okocimski Brzesko
- 17:30, Beniaminek Krosno Girls – Naprzód Sobolów
- 18:00, DAP Dębica – Naprzód Sobolów
- 18:30, Canpack Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice
- 19:00, DAP Dębica – Puszcza Niepołomice
- 19:30, Canpack Okocimski Brzesko – Beniaminek Krosno Girls
——————————————————————————-
Grupa 9 – Prądniczanka Kraków, 19-12-2020, godz. 10:00
Hala Prądniczanki w Krakowie ul. Majora 12a.
terminarz meczów:
- 10:00, Pogorzanka Pogorzyce – Prądniczanka Kraków
- 10:40, Respekt Myślenice – Football Wizards Myślenice
- 11:20, Football Wizards Myślenice – Prądniczanka Kraków
- 12:00, Respekt Myślenice – Pogorzanka Pogorzyce
- 12:40, Prądniczanka Kraków – Respekt Myślenice
- 13:20, Football Wizards Myślenice – Pogorzanka Pogorzyce
——————————————————————————-
Grupa 10 – Wanda Kraków, 20-12-2020, godz. 10:00
Hala Prądniczanki w Krakowie, ul. Majora 12a.
terminarz meczów:
- 10:00, Wanda Kraków – KSP Kielce
- 10:40, FSA Kraków – AZS UP Kraków
- 11:20, Wanda Kraków – FSA Kraków
- 12:00, KSP Kielce – AZS UP Kraków
- 12:40, Wanda Kraków – AZS UP Kraków
- 13:20, KSP Kielce – FSA Kraków
—————————————————————————-
Wyciąg z regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski:
Turnieje eliminacyjne w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-16 kobiet odbędą się 19-20 grudnia 2020 r. Z dziesięciu grup eliminacyjnych awans uzyska jedna najlepsza drużyna z każdej z grup i cztery najlepsze z drugich miejsc przy założeniu że:
– punkty będą liczone od równej ilości rozegranych meczy to jest 4mecze (w grupach gdzie będzie 5 zespołów odrzuca się wynik z ostatnią drużyną w tabeli)
– w przypadku kiedy w grupie zagrają tylko 3 drużyny (wycofanie lub nie przystąpienie do turnieju) to z takiej grupy drużyna z 2 miejsca nie będzie liczona do możliwego awansu.
– tabela drużyn z drugich miejsc będzie liczona na następujących zasadach:
a) większa liczba zdobytych punktów;
b) lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych;
c) większa liczba bramek zdobytych
źródło informacji: futsalmmp.pl