MMP U15 w Futsalu

Rozgrywki podzielone zostaną na trzy etapy eliminacji:

Pierwszy etap: Kluby zostaną podzielone na 13 grup eliminacyjnych po 4 lub 5 drużyn. Do drugiej fazy eliminacji awans uzyskają:

  • z grup 3 zespołowych 2 najlepsze drużyny.
  • z grup 4 zespołowych 3 najlepsze drużyny
  • z grup 5 zespołowych 4 najlepsze drużyny.

Termin I fazy eliminacji to 11-12.12.2021r

Druga faza: Kluby zostaną podzielone na grupy z których zostanie wyłonione 33 najlepsze drużyny które uzyskają awans do trzeciej fazy eliminacji.

Termin II fazy eliminacji to 22-23.01.2022r

Trzecia faza: Kluby zostaną podzielone na 7 grup eliminacyjnych po 4 lub 5 drużyny. Do turnieju finałowego awans uzyska 14 najlepszych drużyn.

Termin III fazy eliminacji to 13-12.02.2022r

Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz turnieju AZS UAM Poznań i obrońca tytułu Mistrza Polski z poprzedniego sezonu Tęcza Bydgoszcz.

—————————————————–

MMP U15 w Futsalu. I runda eliminacji.

Grupa 1

  • Ladies FA Szczecin
  • Olimpia Szczecin

——————————————

Grupa 2  

  • Pogoń Tczew – Marcus Gdynia
  • AP Lotos Gdynia – Tęcza III Bydgoszcz
  • MLKS Tucholanka Tuchola – Marcus Gdynia
  • Pogoń Tczew – AP Lotos Gdynia
  • Tęcza III Bydgoszcz – MLKS Tucholanka Tuchola
  • AP Lotos Gdynia – Marcus Gdynia
  • Pogoń Tczew – Tęcza III Bydgoszcz
  • AP Lotos Gdynia – MLKS Tucholanka Tuchola
  • Marcus Gdynia – Tęcza III Bydgoszcz
  • Pogoń Tczew – MLKS Tucholanka Tuchola

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.   4    
2.   4    
3.   4    
4.   4    
5. Pogoń Tczew 4

————————————————

Grupa 3

  • Ekosport Białystok – Tęcza IV Bydgoszcz 4:0
  • Stomilanki Olsztyn – AS Stomil Olsztyn 0:4
  • MOSiR Łomża – Tęcza IV Bydgoszcz 2:1
  • Ekosport Białystok – Stomilanki Olsztyn 6:2
  • AS Stomil Olsztyn – MOSiR Łomża 9:0
  • Tęcza IV Bydgoszcz – Stomilanki Olsztyn 3:2
  • Ekosport Białystok – AS Stomil Olsztyn 3:5
  • Stomilanki Olsztyn – MOSiR Łomża 2:2
  • Tęcza IV Bydgoszcz – AS Stomil Olsztyn 0:4
  • Ekosport Białystok – MOSiR Łomża 6:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AS Stomil Olsztyn 4 12 22-3
2. Ekosport Białystok 4 9 19-7
3. MOSiR Łomża 4 4 4-18
4. Tęcza IV Bydgoszcz 4 3 4-12
5. Stomilanki Olsztyn 4 1 6-15

—————————————–

Grupa 4  

  • AP Diamonds Academy – Mundialito Grójec 3:0
  • Legia Soccer Schools – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 0:1
  • Mundialito Grójec – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:2
  • AP Diamonds Academy – Legia Soccer Schools 3:0
  • Legia Soccer Schools – Mundialito Grójec 1:4
  • AP Diamonds Academy – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 7:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AP Diamonds Academy 4 9 13-0
2. Mazovia Grodzisk Mazowiecki 4 6 3-8
3. Mundialito Grójec 4 3 5-6
4. Legia Soccer Schools 4 0 1-8

———————————————

Grupa 5  

  • MUKS Praga Warszawa-Loczki Wyszków 6:1
  • Ząbkovia Ząbki-URSUS Warszawa 2:2
  • Korona Jadów-Loczki Wyszków 1:4
  • MUKS Praga Warszawa- Ząbkovia Ząbki 1:0
  • URSUS Warszawa -Korona Jadów 13:1
  • Ząbkovia Ząbki-Loczki Wyszków 4:0
  • MUKS Praga Warszawa- URSUS Warszawa 2:0
  • Korona Jadów-Ząbkovia Ząbki 0:22
  • URSUS Warszawa -Loczki Wyszków 5:0
  • Korona Jadów- MUKS Praga Warszawa 0:9

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. MUKS Praga Warszawa 4 12 18-1
2. Ząbkovia Ząbki 4 7 28-3
3. URSUS Warszawa 4 7 20-5
4. Loczki Wyszków 4 3 5-16
5. Korona Jadów 4 0 2-48

——————————————-

Grupa 6

  • Rekord Brzeziny – Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:0
  • LUKS Astoria Junior Szczerców – Rekord Brzeziny 4:3
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – LUKS Astoria Junior Szczerców 1:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Rekord Brzeziny 2 3 4-4
2. LUKS Astoria Junior Szczerców 2 3 4-4
3. Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 3 1-1

KSP Kielce – nie przystąpiło do turnieju

——————————————

Grupa 7

  • Rolnik Głogówek – Unia Opole 2:10
  • Ślęza Wrocław – KA 4 resPect Krobia 1:4
  • Rolnik Głogówek – Ślęza Wrocław 3:4
  • Unia Opole – KA 4 resPect Krobia 3:3
  • Ślęza Wrocław – Unia Opole 2:1
  • Rolnik Głogówek – KA 4 resPect Krobia 7:8

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. KA 4 resPect Krobia 3 7 15-11
2. Ślęza Wrocław 3 6 7-8
3. Unia Opole 3 4 14-7
4. Rolnik B.Głogówek 3 0 12-22

SAP Brzeg – nie przystąpił do turnieju

———————————————-

Grupa 8  

  • Piastunki Gliwice – Tygryski Świętochłowice 5:0
  • Skra Częstochowa – Polonia Tychy 3:1
  • Czarni Sosnowiec – Tygryski Świętochłowice 8:0
  • Polonia Tychy – Piastunki Gliwice 5:0
  • Skra Częstochowa – Czarni Sosnowiec 2:0
  • Polonia Tychy – Tygryski Świętochłowice 6:0
  • Skra Częstochowa – Piastunki Gliwice 4:1
  • Polonia Tychy – Czarni Sosnowiec 1:4
  • Skra Częstochowa – Tygryski Świętochłowice 12:0
  • Czarni Sosnowiec – Piastunki Gliwice 5:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Skra Częstochowa 4 12 21-2
2. Czarni Sosnowiec 4 9 17-3
3. Polonia Tychy 4 6 13-7
4. Piastunki Gliwice 4 3 6-14
5. Tygryski Świętochłowice 4 0 0-31

——————————————-

Grupa 9   

  • TS ROW Rybnik-UKS Istebna 7:1
  • Wisła Skoczów-GKS GieKSa Katowice 0:26
  • TS ROW Rybnik-Wisła Skoczów 6:1
  • UKS Istebna -GKS GieKSa Katowice 0:8
  • TS ROW Rybnik-GKS GieKSa Katowice 0:7
  • UKS Istebna -Wisła Skoczów 7:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. GKS GieKSa Katowice 3 9 41-0
2. TS ROW Rybnik 3 6 13-9
3. UKS Istebna 3 3 8-17
4. Wisła Skoczów 3 0 3-39

———————————————

Grupa: 10  

  • DAP Dębica – AP Szaflary 9:0
  • Okocimski Brzesko – Pogorzanka Pogorzyce 3:2
  • DAP Dębica – Okocimski Brzesko 9:0
  • AP Szaflary – Pogorzanka Pogorzyce 4:1
  • AP Szaflary – Okocimski Brzesko 2:1
  • DAP Dębica – Pogorzanka Pogorzyce 10:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. DAP Dębica 3 9 28-0
2. AP Szaflary 3 6 6-11
3. Okocimski Brzesko 3 3 4-13
4. Pogorzanka Pogorzyce 3 0 3-17

———————————————

Grupa: 11  

  • Beniaminek Krosno – UKS 3 Staszkówka Jelna 3:2
  • Perły Lublin – MKS Tarnovia Tarnów 2:2
  • Beniaminek Krosno – MKS Tarnovia Tarnów 4:2
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – Perły Lublin 3:0
  • Beniaminek Krosno – Perły Lublin 12:1
  • MKS Tarnovia Tarnów – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Beniaminek Krosno 3 9 19-5
2. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 6 8-5
3. MKS Tarnovia Tarnów 3 1 6-9
4. Perły Lublin 3 1 3-17

———————————————–

Grupa: 12  

  • AP Przeciszów – Wisła II Brzeźnica 4:0
  • Wierzbowianka Wierzbno – AZS UJ Kraków 3:1
  • AP Przeciszów – FSA Kraków 1:1
  • Wisła II Brzeźnica – AZS UJ Kraków 0:2
  • FSA Kraków – Wierzbowianka Wierzbno 4:0
  • AP Przeciszów – AZS UJ Kraków 5:1
  • FSA Kraków – Wisła II Brzeźnica 13:0
  • Wierzbowianka Wierzbno – AP Przeciszów 1:2
  • AZS UJ Kraków – FSA Kraków 0:7
  • Wierzbowianka Wierzbno – Wisła II Brzeźnica 2:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. FSA Kraków 4 10 25-1
2. AP Przeciszów 4 10 12-3
3. Wierzbowianka Wierzbno 4 4 6-9
4. AZS UJ Kraków 4 3 4-15
5. Wisła II Brzeźnica 4 1 2-21

———————————————

Grupa: 13  

  • Targowianka Targowisko -Wisła Brzeźnica 1:4
  • Wanda Kraków-Prądniczanka Kraków 0:5
  • Targowianka Targowisko -Respekt Myślenice 6:0
  • Wisła Brzeźnica-Prądniczanka Kraków 13:0
  • Respekt Myślenice -Wanda Kraków 7:2
  • Targowianka Targowisko -Prądniczanka Kraków 10:2
  • Respekt Myślenice -Wisła Brzeźnica 0:9
  • Targowianka Targowisko -Wanda Kraków 19:0
  • Prądniczanka Kraków-Respekt Myślenice 1:0
  • Wanda Kraków-Wisła Brzeźnica 0:28

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Wisła Brzeźnica   4 12 54-1
2. Targowianka Targowisko 4 9 36-6
3. Prądniczanka Kraków 4 6 8-23
4. Respekt Myślenice 4 3 7-18
5. Wanda Kraków 4 0 2-59

 

źródło informacji: PZPN
Foto: Targowianka Targowisko