MMP U15 w futsalu

Turnieje III fazy eliminacji w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-15 Kobiet odbędą się: 11-12.02.2023r

Z siedmiu grup eliminacyjnych awans do turnieju finałowego uzyskają po 2 najlepsze drużyny z grup.

Do 14 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji dołączy gospodarz turnieju finałowego AZS UAM Poznań i obrońca tytułu z poprzedniego sezonu Czarni Sosnowiec.

Faza III grupa 1: – Odwołany

  • Pogoń Szczecin
  • Tęcza Bydgoszcz
  • Sparta Miejska Górka

Faza III grupa 2:  Stomilanki Olsztyn: 11-02-2023 r, godz. 9:00
Adres: V LO im. Wspólnej Europy, ul. Ignacego Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn

  • 9:00, MOSiR Łomża – Orlen Gdańsk
  • 9:40, Stomilanki Olsztyn – Ekosport Białystok
  • 10:20, MOSiR Łomża – Ekosport Białystok
  • 11:00, Stomilanki Olsztyn – Orlen Gdańsk
  • 11:40, Orlen Gdańsk – Ekosport Białystok
  • 12:20, Stomilanki Olsztyn – MOSiR Łomża

Faza III grupa 3: MUKS Praga Warszawa: 11-02-2023r, godz. 8:00
Adres: Hali Sportowej Warszawa ul. Szanajcy 17/19

  • 8:00, MUKS Praga Warszawa – Mundialito Grójec
  • 8:40, Diamonds Academy – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • 9:20, Mazovia Grodzisk Mazowiecki   – MUKS Praga Warszawa
  • 10:00, Mundialito Grójec – Diamonds Academy
  • 10:40, Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Mundialito Grójec
  • 11:20, Diamonds Academy – MUKS Praga Warszawa

Faza III grupa 4: Unia Opole: 11-02-2023r, godz. 10:00
Hala im Joachima Halupczoka w Turawie ul. Opolska 47A Turawa

  • 10:00, Unia Opole -UKS SMS Łódź
  • 10:40, Ślęza Wrocław – LUKS Astoria Junior Szczerców
  • 11:20, Unia Opole – Ślęza Wrocław
  • 12:00, UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Junior Szczerców
  • 12:40, Unia Opole – LUKS Astoria Junior Szczerców
  • 13:20, UKS SMS Łódź – Ślęza Wrocław

Faza III grupa 5: Polonia Tychy: 11-02-2023r, godz. 9:00
Tychy ul. Borowa 123

  • GKS GieKSa Katowice
  • UKKS Katowice
  • Polonia Tychy
  • Skra Częstochowa

Faza III grupa 6: AZS UJ Kraków: 11-02-2023r, godz. 11:00
Kraków ul. Majora 12a Hala Prądniczanki

  • 11:00, Wierzbowianka II Wierzbno – Wierzbowianka Wierzbno
  • 11:40, AZS UJ Kraków – FSA Kraków
  • 12:20, Wierzbowianka Wierzbno – FSA Kraków
  • 13:00, Wierzbowianka II Wierzbno – AZS UJ Kraków
  • 13:40, FSA Kraków – Wierzbowianka II Wierzbno
  • 14:20, AZS UJ Kraków – Wierzbowianka Wierzbno

Faza III grupa 7: Gmina Tarnów: 11-02-2023r, godz. 14:00
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W DĘBNIE 32-852 DĘBNO 212

  • Targowianka Targowisko
  • Okocimski CANPACK Brzesko
  • Beniaminek Krosno
  • Gmina Tarnów

źródło informacji: PZPN