MMP U15 w futsalu

Awans do finałów MMP U15 w futsalu uzyskały: Sparta Miejska Górka, Tęcza Bydgoszcz, Orlen Gdańsk, Stomilanki Olsztyn, Diamonds Warszawa, Mundialito Grójec, Unia Opole, UKS SMS Łódź, Polonia Tychy, GKS GieKSa Katowice, FSA Kraków, AZS UJ Kraków, UAM Poznań, Czarni Sosnowiec, Gmina Tarnów, Targowianka Targowisko.

Do 14 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji dołączy gospodarz turnieju finałowego AZS UAM Poznań i obrońca tytułu z poprzedniego sezonu Czarni Sosnowiec.

Faza III grupa 1:

  • Sparta Miejska Górka – awans
  • Tęcza Bydgoszcz – awans

—————————-

Faza III grupa 2:

  • MOSiR Łomża – Orlen Gdańsk 2:3
  • Stomilanki Olsztyn – Ekosport Białystok 0:0
  • MOSiR Łomża – Ekosport Białystok 1:3
  • Stomilanki Olsztyn – Orlen Gdańsk 0:1
  • Orlen Gdańsk – Ekosport Białystok 2:1
  • Stomilanki Olsztyn – MOSiR Łomża 7:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Orlen Gdańsk (awans) 3 9 6-3
2. Stomilanki Olsztyn (awans) 3 4 7-1
3. Ekosport Białystok 3 4 4-3
4. MOSiR Łomża 3 0 3-13

—————————

Faza III grupa 3:

  • MUKS Praga Warszawa – Mundialito Grójec 4:5
  • Diamonds Academy – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 6:0
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – MUKS Praga Warszawa 2:1
  • Mundialito Grójec – Diamonds Academy 0:6
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Mundialito Grójec 0:4
  • Diamonds Academy – MUKS Praga Warszawa 4:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Diamonds Academy (awans) 3 9 16-0
2. Mundialito Grójec (awans) 3 6 9-10
3. Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3 3 2-11
4. MUKS Praga Warszawa 3 0 5-11

———————————

Faza III grupa 4:

  • Unia Opole -UKS SMS Łódź 0:1
  • Ślęza Wrocław – LUKS Astoria Junior Szczerców 2:1
  • Unia Opole – Ślęza Wrocław 3:2
  • UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Junior Szczerców 1:0
  • Unia Opole – LUKS Astoria Junior Szczerców 1:0
  • UKS SMS Łódź – Ślęza Wrocław 4:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS SMS Łódź (awans) 3 7 6-4
2. Unia Opole (awans) 3 6 4-3
3. Ślęza Wrocław 3 4 8-8
4. Astoria Junior Szczerców 3 0 1-4

——————————-

Faza III grupa 5:

  • GKS GieKSa Katowice – UKKS Katowice 2:2
  • Polonia Tychy – Skra Czętochowa 3:2
  • GKS GieKSa Katowice – Skra Czętochowa 7:2
  • Polonia Tychy – UKKS Katowice 6:3
  • UKKS Katowice – Skra Czętochowa 1:3
  • Polonia Tychy – GKS GieKSa Katowice 0:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. GKS GieKSa Katowice (awans) 3 7 12-4
2. Polonia Tychy (awans) 3 6 9-8
3. Skra Czętochowa 3 3 7-11
4. UKKS Katowice 3 1 6-11

——————————–

Faza III grupa 6:

  • Wierzbowianka II Wierzbno – Wierzbowianka Wierzbno 8:0
  • AZS UJ Kraków – FSA Kraków 0:4
  • Wierzbowianka Wierzbno – FSA Kraków 0:2
  • Wierzbowianka II Wierzbno – AZS UJ Kraków 1:2
  • FSA Kraków – Wierzbowianka II Wierzbno 3:1
  • AZS UJ Kraków – Wierzbowianka Wierzbno 2:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. FSA Kraków (awans) 3 9 9-1
2. AZS UJ Kraków (awans) 3 6 4-6
3. Wierzbowianka II Wierzbno 3 3 10-5
4. Wierzbowianka Wierzbno 3 0 1-12

———————

Faza III grupa 7:

  • Gmina Tarnów – Okocimski Canpack Brzesko 4:0
  • Beniaminek II Krosno – Targowianka Targowisko 2:2
  • Gmina Tarnów – Beniaminek II Krosno 4:0
  • Targowianka Targowisko – Okocimski Canpack Brzesko 7:1
  • Okocimski Canpack Brzesko – Beniaminek II Krosno 2:3
  • Gmina Tarnów – Targowianka Targowisko 2:2

 Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Gmina Tarnów (awans) 3 7 10-2
2. Targowianka Targowisko (awans) 3 5 11-5
3. Beniaminek II Krosno 3 4 5-8
4. Okocimski Canpack Brzesko 3 0 3-14

 

foto: Polonia Tychy