Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U14 w Futsalu

Dzień 2. Sobota (07.03.)

Grupa A

  • Mecz nr 9, godzina 08:30, FSA Kraków – Tęcza Bydgoszcz
  • Mecz nr 10, godzina 09:20, Stomil Olsztyn S.A. – KSB Lędziny
  • Mecz nr 17, godzina 15:10, KSB Lędziny – Tęcza Bydgoszcz
  • Mecz nr 18, godzina 16:00, Stomil Olsztyn S.A. – FSA Kraków

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Stomil Olsztyn S.A. 1 1 2-2
2. Tęcza Bydgoszcz 1 1 2-2
3. FSA Kraków 1 1 1-1
4. KSB Lędziny 1 1 1-1

 

Wyniki:

  • FSA Kraków – KSB Lędziny 1:1
  • Stomil Olsztyn S.A. – Tęcza Bydgoszcz 2:2

———————————————————————————————

Grupa B

  • Mecz nr 11, godzina 10:10, SWD Wodzisław – FWA Kraków
  • Mecz nr 12, godzina 11:00, Wierzbowianka – UKS SMS Łódź
  • Mecz nr 19, godzina 16:50, UKS SMS Łódź – FWA Kraków
  • Mecz nr 20, godzina 17:40, Wierzbowianka – SWD Wodzisław

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Wierzbowianka Wierzbno 1 3 6-2
2. UKS SMS Łódź 1 3 2-1
3. SWD Wodzisław 1 0 1-2
4. FWA Kraków 1 0 206

 

Wyniki:

  • SWD Wodzisław – UKS SMS Łódź 1:2
  • Wierzbowianka – FWA Kraków 6:2

———————————————————————————————

Grupa C

  • Mecz nr 13, godzina 11:50, UKS 3 Staszkówka Jelna – Jedynka Aleksandrów Kujawski
  • Mecz nr 14, godzina 12:40, ROW Rybnik – Unia Opole
  • Mecz nr 21, godzina 18:30, Unia Opole – Jedynka Aleksandrów Kujawski
  • Mecz nr 22, godzina 19:20, ROW Rybnik – UKS 3 Staszkówka Jelna

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UKS 3 Staszkówka Jelna 1 3 7-1
2. ROW Rybnik 1 3 1-0
3. Jedynka Aleksandrów Kujawski 1 0 0-1
4. Unia Opole 1 0 1-7

 

Wyniki:

  • UKS 3 Staszkówka Jelna – Unia Opole 7:1
  • ROW Rybnik – Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:0

——————————————————————————————

Grupa D

  • Mecz nr 15, godzina 13:30, Pogoń Tczew – GKS Katowice
  • Mecz nr 16, godzina 14:20, MUKS Praga Warszawa – AS Stomil Olsztyn
  • Mecz nr 23, godzina 20:10, AS Stomil Olsztyn – GKS Katowice
  • Mecz nr 24, godzina 21:00, MUKS Praga Warszawa – Pogoń Tczew

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. GKS Katowice 1 3 6-2
2. Pogoń Tczew 1 3 5-1
3. MUKS Praga Warszawa 1 0 2-6
4. AS Stomil Olsztyn 1 0 1-5

 

Wyniki:

  • Pogoń Tczew – AS Stomil Olsztyn 5:1
  • MUKS Praga Warszawa – GKS Katowice 2:6