Do najlepszej 8 awansowały zespoły: KSB Lędziny, SWD Wodzisław, UKS 3 Staszkówka Jelna, Pogoń Tczew, Stomil Olsztyn S.A., UKS SMS Łódź, Unia Opole, GKS Katowice.

Z MMP U14 odpadły min. TS ROW Rybnik i MUKS Praga Warszawa.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U14 w Futsalu

Wyniki:

Grupa A

  • FSA Kraków – KSB Lędziny 1:1
  • Stomil Olsztyn S.A. – Tęcza Bydgoszcz 2:2
  • FSA Kraków – Tęcza Bydgoszcz 1:0
  • Stomil Olsztyn S.A. – KSB Lędziny 5:8
  • KSB Lędziny – Tęcza Bydgoszcz 4:0
  • Stomil Olsztyn S.A. – FSA Kraków 2:1

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. KSB Lędziny (awans) 3 7 13-6
2. Stomil Olsztyn S.A. (awans) 3 4 9-11
3. FSA Kraków 3 4 3-3
4. Tęcza Bydgoszcz 3 1 2-7

 

———————————————————————————————

Grupa B

  • SWD Wodzisław – UKS SMS Łódź 1:2
  • Wierzbowianka – FWA Kraków 6:2
  • SWD Wodzisław – FWA Kraków 5:0
  • Wierzbowianka – UKS SMS Łódź 2:4
  • UKS SMS Łódź – FWA Kraków 6:0
  • Wierzbowianka – SWD Wodzisław 3:5

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UKS SMS Łódź (awans) 3 9 12-3
2. SWD Wodzisław (awans) 2 6 11-5
3. Wierzbowianka Wierzbno 2 3 11-11
4. FWA Kraków 3 0 2-17

 

———————————————————————————————

Grupa C

  • UKS 3 Staszkówka Jelna – Unia Opole 7:1
  • TS ROW Rybnik – Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:0
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – Jedynka Aleksandrów Kujawski 4:2
  • TS ROW Rybnik – Unia Opole 0:3
  • Unia Opole – Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:1
  • TS ROW Rybnik – UKS 3 Staszkówka Jelna 0:7

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UKS 3 Staszkówka Jelna (awans) 3 9 18-3
2. Unia Opole (awans) 3 4 5-8
3. TS ROW Rybnik 3 3 1-10
4. Jedynka Aleksandrów Kujawski 3 1 3-6

 

——————————————————————————————

Grupa D

  • Pogoń Tczew – AS Stomil Olsztyn 5:1
  • MUKS Praga Warszawa – GKS Katowice 2:6
  • Pogoń Tczew – GKS Katowice 0:2
  • MUKS Praga Warszawa – AS Stomil Olsztyn 0:0
  • AS Stomil Olsztyn – GKS Katowice 1:3
  • MUKS Praga Warszawa – Pogoń Tczew 0:8

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. GKS Katowice (awans) 3 9 11-3
2. Pogoń Tczew (awans) 3 6 13-3
3. AS Stomil Olsztyn 3 1 2-8
4. MUKS Praga Warszawa 3 1 2-14