Ekstraliga kobiet 2016/2017 

Kolejka 21 – 13 kwietnia

  • AZS PSW Biała Podlaska –   AZS Wrocław     13 kwietnia, 11:00
  • Górnik Łęczna –  AZS UJ Kraków  13 kwietnia, 11:30
  • Sztorm Gdańsk – GOSiR Piaseczno    13 kwietnia, 12:00
  • Olimpia Szczecin –     Czarni Sosnowiec  13 kwietnia, 12:00
  • Mitech Żywiec –   UKS SMS Łódź   13 kwietnia, 14:00
  • AZS PWSZ Wałbrzych –   Medyk Konin 13 kwietnia, 16:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa

Kolejka 12 – 13 kwietnia

  • AZS II Wrocław – Sokół Kolbuszowa Dolna 12 kwietnia, 15:00
  • Gol Częstochowa –   Wanda Nowa Huta (Kraków)   13 kwietnia, 11:00
  • Resovia – KKS Bogdańczowice  13 kwietnia, 14:00
  • Rolnik Biedrzychowice –     Sportowa Czwórka Radom  13 kwietnia, 16:15
  • LKS Goczałkowice Zdrój – Rysy Bukowina Tatrzańska   13 kwietnia, 17:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna 

Kolejka 12 – 13 kwietnia

  • Medyk II Konin – Błękitni Stargard Szczeciński   12 kwietnia, 16:00
  • ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski –   Polonia Poznań 13 kwietnia, 14:00
  • UKS SMS II Łódź –   Praga Warszawa      13 kwietnia, 14:00
  • Unifreeze Górzno –    KKP Stomil Olsztyn 13 kwietnia, 17:00
  • KKP Bydgoszcz –     KS Raszyn   13 kwietnia, 18:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska 

Kolejka 15 – 15 kwietnia

  • Moravia Morawica –  Victoria Gaj        13 kwietnia, 16:00
  • Tarnovia Tarnów – Widok Lublin     15 kwietnia, 11:30
  • Naprzód Sobolów –    Grodziszczanka Grodzisko Dolne  15 kwietnia, 13:00
  • Łysica Bodzentyn –   Bronowianka Kraków     15 kwietnia, 14:00
  • Starówka Nowy Sącz –    SMS Niemce      15 kwietnia, 16:00
  • Respekt Myślenice –   DAP Dębica        18 kwietnia, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska 

Kolejka 15 – 13 kwietnia

  • Orkan Bełżec –    AZS PSW II Biała Podlaska 13 kwietnia, 11:00
  • LKS Wierzchowiska –     Górnik II Łęczna 13 kwietnia, 16:30
  • Perły Lublin –   Sybilla Puławy  13 kwietnia, 17:30

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska 

Kolejka 16 – 15 kwietnia

  • KKP Stomil II Olsztyn –  Olimpia Elbląg   15 kwietnia, 12:00
  • Stomil II Olsztyn –   MOSiR Kętrzyn 15 kwietnia, 16:00
  • GKS Wikielec -Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 17:30

Przełożone

  • II liga, śląska – AZS PWSZ II Wałbrzych – BTS Rekord Bielsko Biała, 12.04., g.14:30
  • III małopolska, Prądniczanka – Glinik, 12.04., g.17:00
  • III liga, kujawsko-pomorska, GOKSIR Start Pruszcz – KS Unifreeze II Górzno 13.04., g.16:00
  • III liga świętokrzyska – UKS Sparta Daleszyce – Victoria Pińczów, 13.04., g.13:00
  • III liga, podkarpacka – GKS Majdan Sieniawski – KS Korona Tuchla, 13.04., g.12:00
  • III liga, kujawsko-pomorska; MLKS Tucholanka Tuchola – Włocławska Akademia Piłkarska, 13.04., g.12:00