Medyk Konin – ŽFK Breznica (Pljevlja) 9:0 (3:0)
Paulina Dudek 18′, Anna Gawrońska 44′, Katarzyna Daleszczyk 45′, 61′, 66′, Aleksandra Sikora 62′, 84′, 90′, Lilana Kostowa 71′

Medyk: Anna Szymańska – Aleksandra Sikora, Dagmara Grad, Radosława Sławczewa, Maria Ficzay, Paulina Dudek (62′ Natalia Chudzik) – Patrycja Balcerzak, Natalia Pakulska, Lilana Kostowa – Anna Gawrońska,  Katarzyna Daleszczyk (76′, Aleksandra Stasiak)

Breznica  Jovana Bajčetić – Biljana Lončar,  Miljana Rondović, Marijana Jankov, Ana Novović (8′ Olivera Knežević) – Jelena Koprena, Nina Vujčić (75′ Tamara Tošić), Tatjana Đurković, Biljana Vraneš, Jovana Brašnjo (53′ Jelena Milenković) – Tamara Bojat

żółte kartki: Sławczewa – Koprena, Vujčić, Knežević

Od początku spotkania stroną dominująca na boisku były zawodniczki Medyka. Dość szybko strzelona bramka uśpiła zawodniczki Medyka, które atakowały dość chaotycznie bramkę rywalek. Dopiero w końcówce pierwszej połowy gospodynie podkreśliły swoją przewagę na boisku strzelając kolejne dwie bramki. Druga połowa toczyła się już tylko do jednej bramki i tylko kwestią był wynik końcowy meczu.

Następnym rywalem Medyczek w dniu 25.08.2016 r. (czwartek) będzie zespół Parnu JK, który w dniu dzisiejszym przegrał z CFF Olimpia Cluj 1:7.

Autor foto: Polska Piłka Kobiet