22.10.2016 r., III Liga kobiet grupa: wielkopolska (zachód)
KS LIPNO Stęszew – Lzs Zjednoczeni Kaczory 2:4 (2:3)
bramki: Małgorzata Janowicz, Beata Konieczna – Beata Bąk x2, Angelika ŚmiechowskaAngelika Janikowska

skład KS Lipno: Anna Żarnowska, Wiktoria Antczak, Małgorzata Janowicz, Marta Robakowska, Kinga Wojtyś, Kinga Gawron, Beata Konieczna, Agata Łąwniczak ( Aleksandra Wróbel) , Zośka Śliwińska, Martyna Szymankiewicz, Paulina Szymankiewicz ( Martyna Szymanek)
Rezerwa: Agata Gunther, Aleksandra Manuszak, Katarzyna Manuszak, Chriszula Kanellopoulou

Relacja z meczu Magdy Robakowskiej: „Spotkanie z Kaczorami zakończyło się wynikiem 2:4. Ponosimy porażkę, ale nie poddajemy się i będziemy walczyć dalej. 
Był to nie łatwy mecz, ale to nam udało się zdobyć pierwszą bramkę. Zdobywczynią była Gosia Janowicz, która zagrała dzisiaj pierwszy mecz na pozycji lewego skrzydłowego. Niestety po chwili przeciwniczki trafiają do naszej bramki i wyrównują. Mija kilka minut i z daleka piłkę do siatki posyła Beata Konieczna. Drużyna z Kaczor niestety ponownie po chwili trafia nam gola. I pod koniec pierwszej połowy, podwyższają wynik na 2:3. Druga połowa zaczyna się spokojnie, jedna jak i druga drużyna próbuje wyjść z akcją. Po upływie kilkunastu minut, ponownie piłka ląduje w naszej bramce. Zdobywczyni tego gola, kończy mecz z żółtą kartką za niesportowe zachowanie na boisku. Piłkarka z takim doświadczeniem raczej powinna dawać wzór, a swoim zachowaniem tego nie pokazała 🙁 Mecz kończy się naszą przegraną, ale przyjmujemy to z podniesioną głową :)”

Fotki z meczu:

Autor foto: Magdalena Robakowska