„Bez animuszu i chęci, za to z marazmem. Tak chyba najkrócej i niestety najlepiej można podsumować dzisiejszy sparing z zespołem KSP Kielce. Ciężko znaleźć pozytywy w naszej grze, albo raczej postawie. Pomimo dużej przewagi w posiadaniu piłki, w pierwszej połowie, nie udało nam się chociaż raz pokonać bramkarki rywalek. Kielczanki, zaś robiły to wtedy, kiedy tylko miały okazję, co skończyło się tym, że do przerwy przegrywałyśmy 0:2. Druga odsłona wyglądała już lepiej, właściwie ciągle przebywałyśmy na połowie przeciwniczek, ale poziom naszej gry dalej nie był na takim poziomie na jaki nas zdecydowanie stać. Udało się strzelić trzy bramki, a stracić tylko jedną. Mecz do wyciągnięcia wniosków i zapomnienia. Przygotowania do sezonu trwają, pracujemy dalej!”

19.07.2020, mecz towarzyski
KS Raszyn – KSP Kielce 3:3 (0:2)
bramki: Patrycja Sadecka,  Wiktoria Czarnocka, Oliwia Czarnocka – Julia Puchała, Maja Oleszczuk, Monika Czerwiak

źródło informacji: KS Raszyn