Ekstraliga kobiet 2016/2017   

Kolejka 18 – 25-26 marca

  • Medyk Konin – UKS SMS Łódź 25 marca, 11:00
  • AZS Wrocław – Olimpia Szczecin  25 marca, 11:00
  • AZS PSW Biała Podlaska – Górnik Łęczna 25 marca, 11:30
  • GOSiR Piaseczno – Czarni Sosnowiec 25 marca, 13:00
  • Sztorm Gdańsk – AZS PWSZ Wałbrzych 25 marca, 13:30
  • AZS UJ Kraków – Mitech Żywiec 25 marca, 15:30

I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa 

Kolejka 10 – 25-26 marca

  • Sportowa Czwórka Radom – Rysy Bukowina Tatrzańska 25 marca, 11:00
  • Gol Częstochowa – AZS II Wrocław 25 marca, 13:00
  • Resovia – Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 marca, 11:30
  • Rolnik Biedrzychowice – KKS Bogdańczowice 26 marca, 15:00
  • LKS Goczałkowice Zdrój – Sokół Kolbuszowa Dolna 26 marca, 16:00

 I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna

Kolejka 10 – 25-26 marca

  • Unifreeze Górzno – Polonia Poznań 25 marca, 11:00
  • Medyk II Konin – MUKS Praga Warszawa 25 marca, 14:00
  • KKP Bydgoszcz – KKP Stomil Olsztyn       26 marca, 11:00
  • KS Raszyn – Błękitni Stargard Szczeciński 26 marca, 13:00
  • ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – UKS SMS II Łódź 26 marca, 14:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska   

Kolejka 12 – 25-26 marca

  • Victoria Gaj – Starówka Nowy Sącz 25 marca, 11:00
  • DAP Dębica — Widok Lublin 25 marca, 14:00
  • Łysica Bodzentyn – Respekt Myślenice 25 marca, 14:00
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Tarnovia Tarnów 26 marca, 13:00
  • Moravia Morawica – Naprzód Sobolów 26 marca, 13:00
  • Bronowianka Kraków – SMS Niemce   26 marca, 14:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska   

  • GKS Katowice – LZS Pakosławice 25 marca, 11:00
  • Rekord Bielsko-Biała – KKS Zabrze 25 marca, 15:30
  • Mitech II Żywiec – Polonia Bytom 26 marca, 12:00
  • AZS PWSZ II Wałbrzych – SWD Wodzisław Śląski 26 marca, 15:00
  • Gwiazda Prószków – Miedź Legnica 26 marca, 15:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska  

Kolejka 12 – 25-26 marca

  • Górnicza Konin – Grom Wolsztyn 25 marca, 11:00
  • Olimp Gościno – Orzeł Wałcz     25 marca, 11:00
  • Olimpia II Szczecin – Mustang Wielgie 26 marca, 11:00
  • KKP Chełmża – Polonia Środa Wielkopolska     26 marca, 14:00
  • Kotwica Kórnik – Lechia Gdańsk 26 marca, 14:00
  • GSS Grodzisk Wielkopolski – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 marca, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)  

Kolejka 11 – 25-26 marca

  • Sukces Gmina Oleśnica – Ślęza Wrocław 25 marca, 13:30
  • UKS Bierutów – Kolektyw Radwanice   25 marca, 16:30

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)    

Kolejka 8 – 25-26 marca

  • Piast Nowa Ruda – Grom Udanin 24 marca, 17:00
  • Chrobry Głogów – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 25 marca, 11:00
  • Akademia Orlik Jelenia Góra – Polonia Świdnica 25 marca, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska  

Kolejka 14 – 25-26 marca

  • Viking Aleksandrów Kujawski – Wisła Grudziądz 25 marca, 11:00
  • Tęcza Bydgoszcz – Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 25 marca, 12:00
  • Spójnia Białe Błota – Fuks Wielowicz 26 marca, 10:00
  • Gwiazda Toruń – Noteć Inowrocław 26 marca, 11:00
  • GOKSiR Start Pruszcz – Unifreeze II Górzno     26 marca, 11:00
  • Tucholanka Tuchola – WAP Włocławek 26 marca, 11:00
  • KKP II Bydgoszcz – GLKS Osielsko Żołędowo 26 marca, 16:30

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska 

Kolejka 12 – 25-26 marca

  • Iskra Krzemień – Perły Lublin 26 marca, 11:00
  • AZS PSW II Biała Podlaska – Potok Sitno 26 marca, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka    

Kolejka 15 – 25-26 marca

  • Izolator Boguchwała – Korona Tuchla 26 marca, 11:00
  • Inter Gnojnica – Sokół II Kolbuszowa Dolna 26 marca, 11:00
  • WKS Majdan Sieniawski – Olimpia Pysznica 26 marca, 13:00

 III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska   

Kolejka 14 – 25-26 marca

  • Stal Jezierzyce – Czarni Pruszcz Gdański 26 marca, 11:00
  • Sztorm II Gdańsk – Olimpico Malbork 26 marca, 17:00
  • TKKF Checz Gdynia – Biało-Zielone Gdańsk 10 maja, 16:00

 III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I  

Kolejka 10 – 25-26 marca

  • Jaskółki Chorzów – Górnik Bobrowniki Śląskie 25 marca, 15:30
  • Gol II Częstochowa – Orzeł Pawonków 25 marca, 15:30
  • Czarni II Sosnowiec – Polonia Poraj 26 marca, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska II 

Kolejka 10 – 25-26 marca

  • Concordia Knurów – UKS Gamów 25 marca, 15:30
  • Gimnazjum Istebna – ROW Rybnik    26 marca, 11:00
  • Wisła Skoczów – LKS II Goczałkowice Zdrój 26 marca, 15:00
  • AKS Mikołów – Polonia Tychy 26 marca, 15:30
  • Gwarek Ornontowice – Rekord II Bielsko-Biała 26 marca, 15:30