Przed nami kolejne mecze ligowe. W ten weekend pauzuje II lig lubelska i III liga dolnośląska.

Rozkład meczów:

Ekstraliga kobiet 2016/2017                                      

Kolejka 10 – 15-16 października

  • GOSiR Piaseczno –      Sztorm Gdańsk 15 października, 11:00
  • AZS Wrocław –      AZS PSW Biała Podlaska 15 października, 11:00
  • AZS UJ Kraków –       Górnik Łęczna   15 października, 11:00
  • Czarni Sosnowiec –       Olimpia Szczecin              15 października, 15:30
  • UKS SMS Łódź –      Mitech Żywiec  15 października, 15:30

I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa                                     

Kolejka 6 – 15-16 października

  • Gol Częstochowa –       LKS Goczałkowice Zdrój 15 października, 11:00
  • Sokół Kolbuszowa Dolna –        KKS Bogdańczowice     15 października, 14:00
  • Wanda Nowa Huta (Kraków) –     Rysy Bukowina Tatrzańska      16 października, 11:00
  • Resovia – Rolnik Biedrzychowice  16 października, 12:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna                                           

Kolejka 6 – 15-16 października

  • Praga Warszawa –      KKP Stomil Olsztyn          15 października, 15:00
  • Unifreeze Górzno –       KKP Bydgoszcz  16 października, 11:00
  • UKS SMS II Łódź –      KS Raszyn           16 października, 11:00
  • Polonia Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński       16 października, 12:00
  • ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski –   Medyk II Konin  16 października, 15:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka                               

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Loczki Wyszków –              KU-AZS UW Warszawa  15 października, 10:00
  • Piastovia Piastów –              Stomil Olsztyn   15 października, 15:30
  • KS Teresin –              Forty Piątnica    16 października, 11:00
  • UMKS Zgierz –              Kolejarz Łódź     16 października, 11:00
  • Ząbkovia Ząbki –              MUKS Tomaszów Mazowiecki   16 października, 15:30
  • Jantar Ostrołęka –              Helios Białystok 16 października, 16:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska                                

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Mitech II Żywiec –      GKS Katowice    15 października, 11:00
  • SWD Wodzisław Śląski –      Rolnik II Biedrzychowice    15 października, 15:00
  • Polonia Bytom –      Rekord Bielsko-Biała      15 października, 15:00
  • Miedź Legnica –       LZS Pakosławice              15 października, 15:00
  • Gwiazda Prószków –     AZS PWSZ II Wałbrzych 15 października, 15:00
  • Darbor Bolesławice –      KKS Zabrze         15 października, 15:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                                   

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Górnicza Konin – GSS Grodzisk Wielkopolski          15 października, 11:00
  • Orzeł Wałcz –     Lechia Gdańsk  15 października, 11:00
  • Olimpia II Szczecin –      Olimp Gościno  16 października, 11:00
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Środa Wielkopolska 16 października, 11:00
  • Grom Wolsztyn – Kotwica Kórnik 16 października, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                                

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Tęcza Bydgoszcz –      GOKSiR Start Pruszcz      15 października, 14:00
  • Fuks Wielowicz – GLKS Osielsko Żołędowo        15 października, 15:00
  • Viking Aleksandrów Kujawski –        Spójnia Białe Błota          16 października, 11:00
  • Gwiazda Toruń – KKP II Bydgoszcz         16 października, 09:15
  • Noteć Inowrocław – Unifreeze II Górzno        16 października, 11:00
  • Wda/Strażak Przechowo  –       WAP Włocławek       16 października, 15:00
  • Wisła Grudziądz –      Tucholanka Tuchola        16 października, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska                                          

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Potok Sitno –              Omega Stary Zamość     15 października, 13:00
  • AZS PSW II Biała Podlaska –              Iskra Krzemień  16 października, 13:00
  • Perły Lublin –              Orkan Bełżec     16 października, 14:00
  • Sybilla Puławy –              Kinga Krasnystaw            16 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka                                             

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Krośniewianka Krośniewice –              Kotan Ozorków 15 października, 11:00
  • MKS Zduńska Wola –              Błękitni Dmosin 15 października, 15:00
  • PTC Pabianice –              Róża Kutno        16 października, 11:00
  • Pogoń Zduńska Wola –              Wojownik Skierniewice 16 października, 15:00
  • MOSiR Sieradz –              Zawisza Rzgów 16 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska                                   

Kolejka 9 – 15-16 października

  • Olimpia Osieczany –              Tuchovia Tuchów            15 października, 15:00
  • Naprzód II Sobolów –              Glinik Gorlice     16 października, 13:00
  • Iskra Brzezinka – Podgórze Kraków            15 października, 16:00
  • Zielonka Wrząsowice –              LKS Szaflary        16 października, 11:00
  • Progres Kraków – Prądniczanka Kraków    26 października, 17:00
  • Pauza: Trójka Staszówka/Jelna.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka                                  

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Królewscy Płock –              Mazovia Grodzisk Mazowiecki   16 października, 10:00
  • Pogoń Siedlce –              DAF Płońsk        15 października, 14:00
  • Wilga Garwolin – Tygrys Huta Mińska        16 października, 11:00
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka –              Start Otwock     16 października, 12:00
  • Zamłynie Radom –              Żbik Nasielsk     16 października, 13:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska                                          

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Unia Opole –              Chemik Kędzierzyn-Koźle            15 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka                                 

Kolejka 10 – 15-16 października

  • Inter Gnojnica –              Izolator Boguchwała      15 października, 14:00
  • Stal Stalowa Wola –              Sokół II Kolbuszowa Dolna           16 października, 12:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska                                       

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Stal Jezierzyce –              Sztorm II Gdańsk             16 października, 11:00
  • Pogoń Tczew –              Olimpico Malbork           16 października, 11:00
  • Czarni Pruszcz Gdański – Lew Lębork        16 października, 12:00
  • Canicuła Bytów – TKKF Checz Gdynia         16 października, 13:00
  • GKS Żukowo –              Biało-Zielone Gdańsk    16 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I                                            

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Gol II Częstochowa –              KKS Katowice    15 października, 14:30
  • Polonia II Bytom –              Orzeł Pawonków             15 października, 15:00
  • MKS Myszków –              GTW Gliwice      15 października, 15:30
  • Czarni II Sosnowiec –              Jaskółki Chorzów             16 października, 11:00
  • Polonia Poraj –              Górnik Bobrowniki Śląskie           16 października, 12:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska II                                           

Kolejka 8 – 15-16 października

  • LKS II Goczałkowice Zdrój –              Concordia Knurów          15 października, 11:00
  • Rekord II Bielsko-Biała –              Gimnazjum Istebna        15 października, 15:00
  • ROW Rybnik –              UKS Gamów      15 października, 15:00
  • AKS Mikołów –              Gwarek Ornontowice    16 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska                                              

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Kamienna Brody –      Stal Kunów         16 października, 11:00
  • Orlicz Suchedniów –       Victoria Pińczów       16 października, 11:00III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska                               

Kolejka 9 – 15-16 października

  • MOSiR Kętrzyn – Victoria Bartoszyce    15 października, 13:30
  • Olimpia Elbląg –     Stomil II Olsztyn      16 października, 12:00
  • KKP Stomil II Olsztyn –     GKS Wikielec     16 października, 10:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska(wschód)                                           

Kolejka 6 – 15-16 października

  • Medyk III Konin – Medyk IV Konin 16 października, 16:00

 III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (zachód)                                            

Kolejka 6 – 15-16 października

  • Zjednoczeni Kaczory –      Polonia II Poznań             15 października, 15:00
  • Kotwica II Kórnik –      Lipno Stęszew  16 października, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Zalew Stepnica – Fala Międzyzdroje          15 października, 11:00
  • Błękitni II Stargard Szczeciński –              AP Kotwica Kołobrzeg   15 października, 11:00
  • Hattrick Kołobrzeg –              Victoria II Sianów             15 października, 13:00
  • Vielgovia Wielgowo (Szczecin) –              Olimpia III Szczecin         16 października, 15:00
  • Energetyk Junior Gryfino             –              Pomorzanin Nowogard 16 października, 12:00

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (wschód)                               

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Starówka II Nowy Sącz –      Puszcza Niepołomice     15 października, 13:00
  • Piast Łapanów –     Rysy II Bukowina Tatrzańska       15 października, 15:00
  • Dąb Zabierzów Bocheński –     Trójka II Staszówka/Jelna            16 października, 15:00
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska –      Olimpia II Osieczany       16 października, 16:00

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (zachód)                                

Kolejka 8 – 15-16 października

  • Prądniczanka II Kraków – Novi Narama     15 października, 11:00
  • Piast Skawina –      Górnik Wieliczka              16 października, 10:00
  • Victoria Zalas –     Queens Witanowice      16 października, 15:00
  • Jedynka/Świt Krzeszowice –     AS Świątniki Górne         16 października, 16:00

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka                                 

Kolejka 7 – 15-16 października

  • Orlęta Baboszewo –              Zły Warszawa    15 października, 12:00
  • ŁKS Łochów –              WAP Warszawa 16 października, 11:00
  • Mszczonowianka Mszczonów –              Fuks Pułtusk      16 października, 15:00