W nadchodzący weekend dojdzie do ostatniej ligowej kolejki. Na boiska wyjdą zawodniczki ekstraligi i III ligi z grupy kujawsko-pomorskiej, pomorskiej i warmińsko-mazurskiej.
Dojdzie też do pięciu meczów zaległych z innych terminów ligowych w II i III lidze.

Ekstraliga kobiet 2016/2017                                      

Kolejka 14 – 19-20 listopada

  • GOSiR Piaseczno –     AZS UJ Kraków  19 listopada, 11:00
  • AZS Wrocław –   Medyk Konin     19 listopada, 11:00
  • AZS PSW Biała Podlaska –   UKS SMS Łódź   19 listopada, 11:00
  • Górnik Łęczna – Mitech Żywiec  19 listopada, 11:30
  • Sztorm Gdańsk – Czarni Sosnowiec 19 listopada, 12:00
  • AZS PWSZ Wałbrzych –    Olimpia Szczecin    20 listopada, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                                 

Kolejka 13 – 19-20 listopada

  • KKP II Bydgoszcz –    Fuks Wielowicz 19 listopada, 10:00
  • Spójnia Białe Błota –    Noteć Inowrocław     19 listopada, 10:00
  • GOKSiR Start Pruszcz –    GLKS Osielsko Żołędowo      19 listopada, 11:00
  • Tęcza Bydgoszcz –      Wisła Grudziądz    19 listopada, 12:00
  • Tucholanka Tuchola –     Unifreeze II Górzno    20 listopada, 11:00
  • Gwiazda Toruń – Wda/Strażak Przechowo     20 listopada, 11:00
  • WAP Włocławek –  Viking Aleksandrów Kujawski   20 listopada, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska                                      

Kolejka 13 – 19-20 listopada

  • TKKF Checz Gdynia –   Lew Lębork    19 listopada, 11:00
  • GOSRiT Luzino –   Olimpico Malbork    19 listopada, 13:00
  • Stal Jezierzyce –   GKS Żukowo    20 listopada, 11:00
  • Sztorm II Gdańsk –   Pogoń Tczew     20 listopada, 15:00
  • Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Canicuła Bytów, Biało-Zielone Gdańsk.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska                               

Kolejka 14 – 19-20 listopada

  • Pauza: MOSiR Kętrzyn, Stomil II Olsztyn.
  • KKP Stomil II Olsztyn –  Olimpia Elbląg   19 listopada, 11:00
  • GKS Wikielec –    Victoria Bartoszyce    19 listopada, 11:30

ZALEGŁE

19 listopada

  • II liga łódzka – Helios Białystok – MUKS Tomaszów Mazowiecki – 19.11., g.14:00
  • II liga łódzka – KS Teresin – Forty Piątnica 19.11., g.11:00
  • II liga lubelska – KS Starówka Nowy Sącz – DAP Dębica 11., g.12:00
  • III liga małopolska – Progres Kraków – Pogórze Kraków 19.11, g. 13:30

20 listopada

  • II liga kujawsko-pomorska – UKS Mustang Wielgie – KKP Chełmża 11., g.11:00
  • III liga lubuska – Stilon II Gorzów Wielkopolski – Maks-Football Stare Kurowo 20.11., g.13:00